Приватбанк втрачає свою довіру.

O1esya 28 серпня 2019, 17:48
У Приватбанку я маю карту Голд з певним лімітом, до 25 числа я повинна оплатити обовязковий платіж. Коли я кидаю гроші на карту щоб заплатити обовязковий платіж, вони зникають, а ліміт знижують. Після чого мені звонять з кредитного відділу і погрожують, якщо я не оплачу обовязковий платіж, то буду занесена до чорного списку у всіх банках. Прошу розібратися зі своїми працівниками, клієнтом банку я вже є давно, проблем з просрочками не маю, оплату частинами оплачую. Картою привату, оплачую всі комунальні послуги, а якщо не користуюсь в магазинах, то в нашій місцевості їх нема. З повагою, клієнт банку!
PrivatBankQM 28 серпня 2019, 18:45
Доброго вечора!
Нам би не хотілося, щоб у Вас склалась неправильна думка про банк.
Дозвольте пояснити, що обов'язковий платіж, котрий Ви вносите на картку, зараховується і в тому числі, якщо після його внесення кредитний ліміт було знижено. Ви можете бачити суму платежу необхідну для внесення в поточному місяці в Приват24 меню «Мої рахунки» кнопка «Розрахувати». Якщо платіж вже внесено, це буде відображено. Також хочемо зауважити, що при встановленні та зміні кредитного ліміту банк враховує сотні факторів, на основі яких і приймається рішення про суму встановлюваного ліміту. Рекомендуємо продовжувати активно користуватись продуктами та послугами банку, це може вплинути на рішення, що до можливості збільшення ліміту в майбутньому.
З повагою, ПриватБанк.

Буква Ґ
Буква Ґ
28 серпня 2019, 18:16
Кидай на виртуалку, а потом с нее на карту