Автомобіль повністю виплатив, а переоформити на себе не можу!!!

Игорь Васильевич 20 серпня 2019, 16:11
В червні 2018 року взяв автомобіль в лізинг на сайті planetavto.ua. Все було «не дуже» з самого початку: автомобіль не відповідав опису, були подряпини та дуже поношена гума. Але проблеми почалися через рік, коли я в червні 2019 року його повністю оплатив, і отримавши довідку з банку про відсутність заборгованості, захотів отримати пакет документів для зняття з обліку. Звернувся на їх чат, задав питання про зняття з обліку, і тут мені говорять, що в мене є ще заборгованість!!! Я їм пояснив, що в мене є довідка з банку, яка говорить про зворотнє, на що мені відповіли, що тепер я винен не банку, а цій «конторі», бо вони з банком переуклали договір (без мене). Я попросив дати хоч поглянути на документ, на основі якого вони вирішили це зробити, після чого мене «вибило» з чату… потім ситуація повторилася ще кілька разів, я щоденно звертався в чат, і все, що вони робили, це розказували, що звяжуться зі мною, але так ніхто і не намагається звязуватись…
PrivatBankQM 20 серпня 2019, 17:02
Доброго дня!
Ми б не хотіли, щоб у Вас склалася неправильна думка про банк. Саме тому, дозвольте зазначити, що planetavto.ua не є майданчиком ПриватБанку. В даній ситуації, для вирішення спірних питань, що до договору з даним майданчиком, рекомендуємо звернутись в підтримку planetavto.ua.
З повагою, ПриватБанк.

corsww
corsww
21 серпня 2019, 9:16
Приват любит договариваться с кем то за спиной клиента а потом делать невинное лицо мол мы тут не при чем.
 Приват постепенно превращается в обыкновенного мошенника.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Автомобіль повністю виплатив, а переоформити на себе не можу!!!