Що хочуть те і творять. Не рекомендую

WhiteCat636 14 серпня 2019, 10:10
Декілька років активно користуюсь кредитною карточкою Gold, постійно піднімався кредитний ліміт, все було ок. Підняли уже до 50 000, неоднократно вибирав весь ліміт, і вчасно гасив. ні однієї просрочки не було. вчора раптово рішили що я «не плато спроможний» мабуть, тому що змінили ліміт до 0. З якого дива? В техпідтримці навіть не хочуть відповідати чому. кажуть — активніше користуйтесь кредитною карткою та лімітом, і знову піднімуть. Да, активно користуватися лімітом в 0 гривень! А те що до цього мінімум за місяць 40 000 через карточку проходило це не активно?? Можливо я розраховував на ці кошти, можливо у мене дружина вагітна, в любий момент можуть стати потрібні додаткові кошти, а тут без попередження, прямо в 0. Одразу зникає бажання користуватись даним банком, після такого відношення.
14 серпня 2019, 12:21
Ми розуміємо, що зміна кредитного ліміту на карті без Вашої ініціативи неприємна :(
І разом з тим, давайте подивимося на це з іншого боку: рішення ще може бути змінено в майбутньому.
Для цього:
— продовжуйте активно користуватися послугами і продуктами банку, особливо картою Універсальної;
— можете надати документи, що підтверджують доходи.

Виконання цих простих рекомендацій, значно збільшує шанси на отримання потрібного Вам ліміту. Ми обов'язково відправимо Вам повідомлення про зміну ліміту.

14 серпня 2019, 15:18
Тобто користуватись ще активніше? якщо при оборотах 30 000-40 000 в місяць це для Вас не активно,  то виходить що ваш банк для тих хто може кожен місяць використовувати більше 2-3 тисяч доларів? В такому випадку хоть попереджуйте, що  всі інші для вас це ніщеброди, і немає смислу брати ваші кредитні картки. Можете сказати яка сума для вас це активне користування? і чому раптово прям зараз для вас я став «неплатоспроможним» прям настільки що взагалі в 0 зменшили ліміт?
PrivatBankQM
PrivatBankQM
14 серпня 2019, 17:25
Для можливості подальшого кредитування рекомендуємо надати довідку про доходи з місця роботи.
Після цього банк зможе переглянути рішення.
15 серпня 2019, 10:29
А якщо немає можливості надати довідку з місця роботи на даний час?
klara06
klara06
14 серпня 2019, 17:26
У меня есть предположение) вот может потому, что вы платежеспособный клиент, банк и перестал давать давать Вам кредит...у Вас нету прострочек судя по всему и банк не может иметь с Вас проценты
Буква Ґ
Буква Ґ
14 серпня 2019, 21:16
Экваеринг, на нем зарабатывает.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Що хочуть те і творять. Не рекомендую