СПІВРОБІТНИКИ БАНКУ - БРЕХУНИ!

GALYNA1954 4 серпня 2019, 9:34
Відділення за адресою: Дніпро, Воскресенская улица, 14
Я звернувся до відділення, щоб отримати зарплатну картку, а також хотів оформити кредитну, щоб швидше закінчити ремонт у квартирі. Просиділи півгодини у відділенні, що знаходиться у самому центрі, вислухали суперечку доволі хамовитого спеціаліста та одного клієнта, що був перед нами, вислухали незадоволеність пенсіонерів, що не можуть тепер без комісії оплатити коммуналку в касі, а змушені йти в термінали і чекати поки спеціаліст звільниться і зможе їм допомогти, вислухали як керівник відділення опускає нижче плінтуса менеджера, бо той погано продає. На все це ми могли б і не звертати увагу, якби цей весь гул не стояв на все відділення!
І коли нарешті черга дійшла до нас, виявилось, що у найбільш технологічному, сучасному банку України чи навіть Східної Європи немає звичайних карток, а є лише срані Голд картки, за які плата 20 грн на місяць. Відсутність карток підтвердили усі менеджери, що були в залі і навіть керівник. Нам порадили піти пошукати в інших відділеннях, але зауважили, що там буде така ж ситуація. На наше прохання до працівника зателефонувати до інших відділень та дізнатись, чи є там звичайні картки, ми отримали відповідь «мужчіна, я занята, пожалуйста, єслі нє будєтє оформлять, то не мєшайтє мнє работать».
Ми таки пішли до іншого відділення, що було недалеко, і дуже легко, черги майже не було, оформили звичайні картки. І цей менеджер дуже здивувався, коли ми сказали, що на іншому відділенні нема звичайних карток, але ніяк це не прокоментував.
Ці 20 гривень по голд картці навіть нема за що платити, бо ці картки є у всіх пенсіонерів, переваг обслуговування без черги вони не дають, різниця у % ставці не відчутна, персонального банкіра лише фото дивитись у додатку мені не треба, ліміт максимальний 75 тисяч також рідко кому буває потрібен
, цифри на картці вибито хоч нормально, але в інших банках такі картки дають давно вже БЕЗКОШТОВНО, а Приват все наживається на цьому.
Отже, всі реальні переваги голд картки — це більш якісно зроблена картка і те, що вона жовта, а точніше ЗОЛОТА, що навіть занадто пафосно, вже не є в тренді.
Шановні працівники ПриватБанку, перевірте, будь ласка, наявність звичайних карток у відділенні за адресою м. Дніпро, вул. Воскресенська, б. 14 та покажіть спеціалістам даного відділення у якій тумбі вони лежать! Або замовте, якщо їх дійсно нема, хоч я й маю стосовно цього великі сумніви!
4 серпня 2019, 12:43
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією.
Ми звернулися до Вас в особисті повідомлення для вирішення даного питання.
З повагою, ПриватБанк.

Буква Ґ
Буква Ґ
4 серпня 2019, 9:48
>що у найбільш технологічному, сучасному банку України чи навіть Східної Європи
Ржу, платит комуналку с него это еще не технологии. Алсо они все передратые в ноль с других банков Европы