Swift переказ

Stnataly 29 липня 2019, 13:37
Звернулася в відділеня для відправки swift переказу. Працівники віднеслися дуже байдуже, спочатку відмовилися категорично, сказавши що потрібна роздруківка даних по переказу. Зателефонувавши на гарячу лінію, працівник все ж таки погодився взяти реквізити без роздруківки ( записаних вручну). Вистоявши в черзі, касиру пояснила, що потрібно перевести 100 євро та комісію, запитала скільки до оплати, на що касир не давши конкретну відповідь, взяв суму еквівалентну 100 євро. Змушена була знову звертатися для пояснень, сільки я маю оплатити комісію, та очікувати в касу для доплати.
Після відвідування відділення ПриватБанку, складається враження що повернулися в 90 роки — жахливі черги, ніхто не зацікавлений порадити, чи надати цілком всю інформацію.(При доплаті дізналася що доплатити 12 євро неможливо-округлюють, до 15). Дуже жалкую що сюди звернулася.
29 липня 2019, 15:11
Ми постійно працюємо над розширенням функціоналу віддалених каналів, щоб у наших клієнтів виникало якомога менше необхідності йти до відділення.
Для нас дуже важлива клієнтоорієнтованість всіх наших співробітників. Дозвольте нам пропрацювати цю ситуацію детальніше. Для цього ми запросили в особистому повідомленні деталі.