Шахрайські дії ПриватБанку

QShiko 27 липня 2019, 0:56
Історія наступна. 2016 року у моєї матері був кредит в розмірі 20 тисяч грн. Вона його закривала обов'язковими платежами по 1000 грн в місяць. Однак, подзвонив працівник банку і надав їй нову пропозицію. З того, що я зрозумів по випискам з рахунку, матері надали депозит в розмірі кредитної заборгованості, однак оформили оплату частинами на 48 тисяч на 48 місяців (по 1000 грн щомісяця). При цьому на минулий кредит продовжили капати відсотки (3,5), хоча на рахунку значилось 0 грн. І, відповідно, стрімко почала рости заборгованість — відсотки зі старого кредиту, якого начебто немає плюс відсотки від оплати по частинам. Матір, як не дуже дружня з технологіями людина, не могла в цьому розібратись, а співробітники банку відмовлялись що небудь пояснювати (думаю, самі не розуміли, як можливо таке провернути). Нажаль, я тільки сьогодні поцікавився станом рахунку матері і жахнувся від суми в 55 тисяч боргу. При цьому ніяких договорів на цю оплату частинами немає (в приваті навіть скарбничка має свій текст договору), а просто видає сумнівної достовірності чек, який не містить жодної цінної інфрмації.
PrivatBankQM 27 липня 2019, 9:49
Доброго дня!
Нам би не хотілося, щоб у Вас склалася неправильна думка про банк.
Дозвольте пояснити, що нарахування відсотків на суму заборгованості по карті відбувається лише тоді, коли картка не знаходиться в пільговому періоді та відповідно на картці є використаний кредитний ліміт. Якщо ліміт був погашений повністю, то нарахування відсотків припиняється, а в наступному(з моменту погашення) місяці, відбудеться списання лише тих відсотків, які були нараховані до моменту погашення боргу. Що до умов договору, то вони знаходяться у відкритому доступі для всіх клієнтів на нашому сайті — https://privatbank.ua/terms
Варто зазначити, що клієнт власник рахунку, може переглянути виписку по карті в Приват24 меню «Мої рахунки», де буде відображена інформація, що до суми та історії виникнення заборгованості, а також всі рухи коштів по карті. Інформація по договору «Миттева розстрочка» доступна в меню «Мої рахунки» — «Оплата частинами». За бажанням, клієнт може звернутись до нас будь-яким зручним способом для отримання відповідей на питання по його рахункам.
З повагою, ПриватБанк.

R Юрий
R Юрий
27 липня 2019, 13:12
Депозит за счёт кредитных средств? Оформили оплату частями? Вы уверены что это вообще с банка звонили? Оплата частями идёт на покупку товара. Проверьте в выписке кто и где взял данную услугу.
Toxa David
Toxa David
29 липня 2019, 10:59
Скорее всего это не депозит в счет кредитных средств по оплате частями, а кредит на сумму одного из платежей по оплате частями с возвратом суммы на карточку но с оформлением процентов за кредит (есть такая функция как разбивка платежа и там достаточно устного согласия на эту услугу или нажатие одной кнопки в приват24) вот с этих процентов и начался рост задолженности. Не надо было соглашаться на такую банковскую услугу.