Заблокували мої кошти!

vpkvashuk 24 липня 2019, 14:23
Відділення за адресою: Київ, вул. Тулузи, 3-Б
Тероризують мене і всіх рідних, щоб здали декларацію про доходи, як публічні особи! Хоча з 2013 року я не являюся публічною особою і підтверджуючі документи відправив у центральний офіс. Так як не розуміємо, що від нас хочуть, то відповідно не надали ніяких документів про підтвердження доходів. Що зробив Приват, просто заблокував наші кошти і ми не можемо їх використати! Подав скаргу. Прийшла відповідь, що власні кошти розблоковано! Але зняти або оплатити чи перевести кошти неможливо! Приват діє як справжній бандит!
24 липня 2019, 16:13
Доброго дня!
Нам шкода, що у Вас склалося таке враження про нас. Хочемо відмітити, що у своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
У разі, якщо Клієнт раніше займав публічну посаду, але на поточний момент звільнений — потрібно надати паспорт, ІПН і документи протягом 30 днів, інакше банк змушений призупинити обслуговування рахунків (с.10 Закону України).
Перелік можливих документів:
— податкова / електронна декларація;
— Довідка про зарплату;
— документи з продажу майна;
— документи про отримання спадщини або страхової суми за договором страхування;
— дані про виграш в лотерею;
— інформація від відповідного державного органу про доходи, отриманих у відповідному році, і сплачених з цих доходів податки;
— документи про інших виплатах відповідно до умов цивільно-правової угоди (договору).
Дозвольте нам розглянути Ваш випадок та розібратися в ситуації. Для уточнення інформації ми звернулися до Вас в особистих повідомленнях

25 липня 2019, 12:40
Ой чето банк лукавит. «У разі, якщо Клієнт раніше займав публічну посаду» — раніше это сколько лет назад (год, два, три..) через 106 лет тоже будет раніше займав. Я так понимаю в предыдущем отчетном периоде (а это год). «Хоча з 2013 року я не являюся публічною особою і підтверджуючі документи відправив у центральний офіс» — прошло шесть лет через 106 лет тоже будет раніше займав, этак каждый год собирать и отправлять Перелік можливих документів, до конца жизни (дай бог ему долгих лет)?
25 липня 2019, 16:49
На рахунку в Приватбанку лише близько 4 тисяч гривень, на які треба дати підтвердження, що я їх не вкрав і мені не дали взятку після 6 років невиконання повноважень публічного діяча? Це абсурд! Дурдом і дибілізм!
26 липня 2019, 12:42
После прекращения публичной деятельности вы должны были сообщить банку об этом и подать подтверждающий документ. В течении следующего года вы должны были подать последнюю декларацию о доходах как лицо ранее занимавшееся публичной деятельностью и прекратившее данный вид занятий. Все с 2015года вы свободны от надзора и можете свободно брать взятки не перед кем не отчитываясь. :-)  Такая ситуация могла сложиться только если вы забыли предупредить банк о прекращении публичной деятельности и банк до сих пор считает вас публичной особой.
26 липня 2019, 12:50
Банку я три рази передавав завірені копії документів і навіть офіційно з переліком додатків-документів звертався до Голови правління П. Крумзанзла, відповідь отримав, що нічого не знаємо Ви звільнені 1 лютого 2017 року. Розбиратися у конкретній ситуації не хочуть або у них чогось нехватає! Цитую їм закон, що публічний діяч це той, хто виконує публічні функції. А вони мені пишуть: Ви займали посаду заступника Міністра, а те що Міністерство було реорганізовано в Службу і перестало існувати, вони цього не розуміють. Ось така кваліфікація тих спеціалістів, які готують відповідь.