Приватбак місяць не видає кошти ФОПу за лікарняний з рахунку 2604

Наталія Косенко 12 липня 2019, 19:57
Звертаюсь повторно зі скаргою на Приватбак, щодо отримання лікарняного для ФОП з рах. 2604… Як раніше, в попередньому зверненні Ви мені повідомили, що кошти я можу отримати, якщо надам довідку-розранунок, зсилаючись на ЗУ https://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1602-13. В свою чергу довідку-розрахунок ДПСУ не підписує і не приймає зсилаючись на ЗУ від 08.07.2010 року номер 2464, розміщений на офіційному сайті ДПСУ, в якому йдеться, що суми нараховані по тимчасовій непрацездатності та по вагітності і пологах не є базою нарахування єдиного внеску. В зв'язку з цим, кошти мені досі недоступні, зарахування від ФСС відбулося 13.06.2019. В мене виникає питання не тільки в компетентності Ваших співробітників, а й приватбанку(навіть не хочеться писати назву з великої букви!!) в цілому? Я витратила багато часу, щоб отримати вірну консультацію, мене відправляють то до одного спеціаліста, то до іншого. Надайте мені грамотну відповідь, чому так відбувається? Чому впродовж місяця я не отримую лікарняний.
12 липня 2019, 20:18
Добрий вечір!
Ваше питання вже розглядається фахівцями. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. Про рішення Вам повідомлять відразу, як тільки будуть результати. Дякуємо за розуміння.
З повагою, ПриватБанк.

Наталія Косенко
Наталія Косенко
12 липня 2019, 20:52
Дякую. Складається враження, що Приватбанк затягує розгляд мого питання. Тим часом, я зазнаю фінансових збитків, тому повідомляю вам, що змушена буду звертатися до суду про компенсацію моральної та матеріальної шкоди від Приватбанку. Водночас, буду вдячна будь-якій консультації від тих, хто можливо стикався з подібними труднощами.
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
12 липня 2019, 21:48
Моральный и материальный ущерб надо доказывать. Собирайте чеки с лекарств, в выписках тоже должно фигурировать, что повышенное давление и недомогание - это результат плохого питания и душевных страданий. Ну и т.д. в таком же духе. Словам - никто не верит.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приватбак місяць не видає кошти ФОПу за лікарняний з рахунку 2604