Не доступні кошти по виплаті лікарняного.

Наталія Косенко 8 липня 2019, 18:22
Відділення за адресою: Черкаси, вул. Різдвяна, 43
ФОП, маю рахунки в Приватбанку, на спец.рахунок 2604… були зараховані лікарняні на мене від ФСС. Майже місяць ці кошт мені недоступні, по причині, що я маю надати підтверджуючі документи про сплату ЄСВ згідно ЗУ. Я надала чеки за період коли проходить лікарняний, банк, їх не врахував, зсилаючись на те, що не вказаний період сплати ЄСВ. Надаю виписку від ДФСУ про сплату ЄСВ за рік включаючи період лікарняного. Банк знову блокує мені платіж, у відділенні менеджер, повідомляє, що довідку, яку я надала, не відповідає їхнім вимогам. Це дійсно так і є на практиці, бо в мене враження, що порушують мої права.
8 липня 2019, 19:19
Доброго вечора!
Хочемо звернути Вашу увагу на те, що згідно з Державною фіскальною службою України від 15.01.2016 № 526/5/99-99-17-03-01-16 банк контролює сплату 1/5 ЄСВ від суми виплати. Банк перевіряє чітко період виплати податку і період виплати платежу, який проводиться. Якщо в призначенні платежу присутнє слово «ЛІКАРНЯНІ» — Банк перевіряє такі податки за період виплати лікарняного:
1. ПДФО — факт оплати;
2. Військовий збір-факт оплати;
3. ЄСВ — не менше ⅕ від суми виплати.
На жаль, довідка з ДФСУ не підходить, повинна бути довідка-розрахунок, де буде вказано, що за період, який робите виплату, ЄСВ сплачений. Приклад довідки-розрахунку можна знайти за посиланням https://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1602-13.
Про затвердження Порядку прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати
З повагою, ПриватБанк.

Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
8 липня 2019, 18:30
бо в мене враження, що порушують мої права.
==========

Примат в нарушении прав - лидер, можно не сомневаться.
Toxa David
Toxa David
9 липня 2019, 10:59
Ответ банка мне понравился. Конкретный вопрос - конкретный ответ с примером формы. Не все так плохо в банке.
Наталія Косенко
Наталія Косенко
9 липня 2019, 18:19
Компетентність Ваших співробітників, бажає бути кращою. Звертаючись в банк неодноразово, мені не конкретизовували який документ необхідно надати, якщо не підходить чек про сплату. Це вплинуло на те, що я десять робочих днів очікувала на довідку, яка потім виявилась недостатньо правильною. Зі своєї сторони, вдячна Вам за відповідь, яка нарешті мене задовольнила, жаль, що довелось витратити багато часу на елементарні речі.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не доступні кошти по виплаті лікарняного.