max7im 17 червня 2019, 2:23
Сьогодні я черговий раз переконався, що Приватбанк — дно)) Смс вони не вміють відправити, оплата за кордоном у них не працює. Якщо виникає якась проблема — вони НІКОЛИ не намагаються її вирішити, замість цього «переводять стрілки» на інших. Чому нормальні банки (наприклад, Тінькофф) вміють відправляти смс і оплата у них працює нормально, там де Приватбанк винуватить треті сторони у СВОЇХ технічних проблемах?
PrivatBankQM 17 червня 2019, 10:21
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що у Вас склалася негативна думка про банк.
Ми запросили в особистих повідомленнях деталі ситуації та Ваш номер телефону, щоб детальніше розглянути Ваш випадок і розібратися в ситуації, що склалася.
З повагою, ПриватБанк.

17 червня 2019, 19:35
Ні, дякую, я вчора намагався 3 (ТРИ) з половиною години різних співробітиків сапорта переконати в тому, що це проблема ВИКЛЮЧНО приватбанка, у НОРМАЛЬНИХ банків все працює, але вам насрати на усе, тільки переводите стрілки і кажете «на нашій стороні проблем немає, це проблема торгової точки/мобільного оператора/кого небудь, але не наша, у нас по базі даних все ОК». Що зміниться ЗАРАЗ? Ви заплатите мені за мій час? Мені начхати, я користуюсь просто тепер НОРМАЛЬНИМ банком. Ваш просто банально не працює, і інвестувати свій час в вирішення ВАШИХ проблем я наміру більше не маю. Задача цього повідомлення — попередити тисячі людей, як ви їх підводите до того, як вони потраплять в ситуацію як я.
17 червня 2019, 19:42
Для вашої інформації, карти ПБ не працюють В ЖОДНІЙ торговій точці, з ЖОДНИМ мобільним оператором. Інший банк працює в усіх цих точках, і смс від банка приходить до ТОГО САМОГО мобільного оператора на ТОЙ САМИЙ телефон. Не очікуйте від мене, що я буду 20 раз перезавантажувати свій телефон згідно тупих інструкцій, марно очікуючи що ваше недбальство у вирішенні проблем ВАШОГО банку кудись зникне.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / КЛІЄНТИ, БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ: залиште вдома карту приватбанка, коли їдете за кордон - вона не працює, і Приватбанк чхав на це