Повага до клієнта

ynic 8 червня 2019, 18:12
Я є клієнтом ПБ не перший рік. Проте з 2019 року якість роботи банку просто жахлива. Мій номер телефону був прикріплений до входу в приват24. З не зрозумілих причин в односторонньому порядку без повідомлення номер телефону відключили. Я намагався зайти в приват 24 щоб зробити терміновий платіж а мені відмовлено. подзвонив на гарячу лінію — Ваш номер не підтверджено зверніться в банк. і нікого не цікавить банк в суботу не працює, я не маю змоги розпоряджатися своїми коштами, відриватися від роботи і йти в банк для зняття коштів. Клієнтів залучити важко, а втримати ще важче. Працівнику приватбанку думають що вони єдиний банк в Україні.!!!
8 червня 2019, 19:51
Доброго дня!
Ми запросили в особистих повідомленнях Ваш номер телефону, щоб детальніше розглянути Ваш випадок і розібратися в ситуації, що склалася.
З повагою, ПриватБанк.

Andrei S
Andrei S
8 червня 2019, 20:41
Вітаю, в мене теж був такий випадок, кілька років тому. Але ж ви маєте змогу підійти до банкомату Приватбанку, та заново прикріпити/оновити свій фінансовий номер за допомогою його меню та смс повідомлення/дзвінка. Все дуже просто і інтуїтивно зрозуміло.