автоматично списало всі цільові надходження

Viktor Dazhura 7 червня 2019, 15:04
Сьогодні прийшла зоробітна плата, приватбанк списав всю суму, хоч навіть в їхніх правилах написано, що можуть максимум 50% списати…
Як так можна??? Це ж не є законно… Я буду судитись. Люди підкажіть, як боротись з цими аферистами!!!
7 червня 2019, 16:07
У разі, якщо на карту до 25 числа місяця не надходить сума в розмірі 5% від суми поточної заборгованості — в системі автоматично формується проводка з інших карт / рахунків клієнта.
Банк має право використовувати будь-які карти на погашення кредитної заборгованості перед Банком.
Крім цього, автоматичним переказом в рахунок погашення Банк забезпечує Вам збереження незіпсованої кредитної історії, так як будь-яке прострочення впливає на кредитний рейтинг і Банк зобов'язаний передати інформацію про неї іншим кредиторам (в УБКІ — Українське Бюро кредитних історій). Якщо прострочену заборгованість не буде погашено, Ви не зможете користуватися більшістю функцій Приват24 та інших каналів обслуговування.
Детальніше ознайомитися з інформацією по рахунках Ви можете в особистому кабінеті Приват24 https://www.privat24.ua/

Viktor Dazhura
Viktor Dazhura
7 червня 2019, 16:11
Ви хоч читаєте, те що пишете?
Тут розмова про цільове надходження і 100% його одразу списання. Я спілкуюсь в чаті і по телефону з вашими операторами і вони всі в шоці кажуть що це був збій системи, бо дійсно не можна списувати 100% цільових надходжень. А ви далі відписуєте шаблонними відповідями. Не банк а... Зграя колекторів...
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
7 червня 2019, 19:34
Подсказываю. Перестать обслуживаться в банке. Переведите свою з/п в другой банк.
А что с судом у вас там происходит? Подали иск?
corsww
corsww
8 червня 2019, 7:23
Приват. Вы бы хоть не позорились. Тупо кинули клиента и тут же пишете стандартный идиотизм о каких то своих правах при этом не стесняясь нарушать закон. Автору Пишите в НБУ.  Если не лень то подавайте в суд.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / автоматично списало всі цільові надходження