Несподіване зменшення кредитного лімиту на 80 відсотків.

Alexandr Buryanik 17 травня 2019, 16:25
Банком користуюся з 2008 року. За цей час було різне, але в загальному враження мав позитивні.
Цього року в травні без попередження понизили кредитний лімит. Відповідь на питання о причинах стандартна:
«Я розумію, що зміна кредитного ліміту на Вашій картці стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників.

Давайте я розповім Вам як користуватися карткою, щоб наступного разу Ваш кредитний ліміт був збільшений.
Для цього:
— можете надати документи, що підтверджують доходи.»

При цьому:
— Співпраця з банком більш ніж 10 років (з травня 2008) ця система не враховує
— Те, що ця карта оплачувана ця система не враховує
— кредитний рейтинг УБКИ ця система не враховує
— Те, що кредитний лімит підіймав сам банк, ця система не враховує
— Те що карта не виходила з пільгового періоду і на ній був рух коштів ця система не враховує

Висновок: Чомусь або потрібно зменшити кількість кліентів Приватбанку всередині банку, оскільки я гадаю що така ситуація — коли старим і перевіреним начебто кліентам зменшують лімит приблизно на 80%. це поганий сигнал, або система після націоналізації стала якоюсь дуже дивною. Так, я можу надати довідку про доходи, але просто не маю бажання це робити оскільки один дзвінок/або лист на емейл з попередженням мені міг би попередити таку ситуацію, але в цьому банку, я так розумію, старих кліентів більш не шанують. Зрозумів би пониження на 50%. Але 80? Не вірю, що в банку наслідків цього не розуміють. Відгук лишаю, тішачись сподіваннями що це помилка цієї системи, а не системне пониження кількості кліентів у банку.
17 травня 2019, 16:54
Ми розуміємо, що зміна кредитного ліміту на картці без Вашої ініціативи неприємна :(. І разом з тим, давайте подивимося на це з іншого боку, рішення ще може бути змінено в майбутньому.
Для цього:
— можете надати документи, що підтверджують доходи.

Виконання цих простих рекомендацій, значно збільшує шанси на отримання потрібного Вам ліміту. Ми обов'язково відправимо Вам повідомлення про зміну ліміту.

17 травня 2019, 17:06
Я не хочу нічого сам змінювати в майбутньому. Але платити щомісяця за карту Gold з таким лімитом мені здається безглуздим.
NickUA1983
NickUA1983
17 травня 2019, 18:57
Ха, така сама ситуація :) мені сьогодні Приват взагалі ліміт обнулив :) Сьогодні в них день щастя
30 липня 2019, 11:57
Проблему вирішено закриттям голт карт в данному банку.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Несподіване зменшення кредитного лімиту на 80 відсотків.