Професiоналiзм працiвникiв ПриватБанку

Добрий день.14.05.2019 у вiддiленi «ДОЛГIНЦIВСЬКЕ», мiста Кривий Рiг, вул.Магiстральна,10, прим.17 я здiйснила платiж на суму 576.38грн о 13.03.54, надавши касиру Шостак В.О. всi необхiднi реквiзити для даного платежу.Я завернула увагу касира, щоб iм'я та призначення платежу були зазначенi вiрно.Коли я отримала чек, перевiрила його, зразу звернулась до касира про невiдповiднiсть наданих мною реквiзитiв: мiсце знаходження банку та код МФО.Чек я не пiдписала.Касир запевнила мене, що платiж пройде, бо нiхто не звертався ранiше про повернення.Дiйсно не звертався, бо кошти повернулись на мiй рахунок, при цьому я втратила 18 грн, втратила час на проходження медогляду-що саме було призначенням платежу.Я втратила три днi, якi за заявою отримала на роботi.За останнiй рiк я вдруге звертаюся з недорозумiннями у ПриватБанку i у мене питання-коли фахiвцi цього банку будуть професiйно виконувати свою роботу, коли менi пройти медичну комiсiю при п'ятиденному режимi роботи i хто поверне менi комiciю? Чому крiм коштiв та послуг я отримую вiд банку ще й проблеми.
PrivatBankQM 16 травня 2019, 15:39
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що Вам довелось зіткнутись з такою ситуацією. Перепрошуємо за завдані незручності.
Ми звернулись до Вас в особистому повідомленні та уточнили Ваші контактні дані, щоб розібратись в ситуації детальніше і мати можливість уникнути подібних моментів у майбутньому.
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
16 травня 2019, 14:26
«бо кошти повернулись на мiй рахунок,» - назовите банк получателя. Приват НЕ делает межбанковские переводы. Читайте мой отзыв от 14.05.2019 г. «Межбанковский перевод. Пошаговая инструкция.» Похоже это не ошибка - так задумано. Однако, стоит задуматься.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Професiоналiзм працiвникiв ПриватБанку