Не люблю заходити у віділення Приватбанку

vitaldes 13 травня 2019, 13:12
Для обслуговування однієї людини за моїми спостереженнями тратиться не менше десяти хвилин. За цей час вирішення самого питання — одна-дві хвилини. Решта — обов«язковий бубніж менеджерів. Вони мусять. За ними слідкують. Колись я зайшов просто поміняти картку, у котрої скінчився термін дії, я мусив слухати оту маячню високих менеджерів. Ну не потрібна вона мені. І я не хочу чекати поки ту ж фігню пробубнять двом-трьом людям переді мною.
У відділенні, повз котре я ходжу на роботу, постійні черги до менеджерів, бо вони бубнять. У головному відділенні у нашому місті — черги, бо бубнять.
13 травня 2019, 13:51
Ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти могли отримувати найякісніші і кращі послуги. Банк щодня працює над тим щоб Ваше обслуговування у відділенні відбувалося швидко і якісно. Хочемо звернути Вашу увагу, що більшість питань з банківського обслуговування Ви можете вирішити дистанційно: за допомогою Приват24, звернувшись на лінію 3700 або в чат-онлайн.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не люблю заходити у віділення Приватбанку