Про оплату частинами і менеджерську перестраховку

vitaldes 13 травня 2019, 13:05
Є у Привата класний сервіс — оплата частинами. Користуюся з задоволенням і не один раз.
Але ж не може все бути класно.
Персонально у мене Розрахунковий ліміт «Оплати частинами»:18 000 ГРН, Максимальний платіж: 1 400.00 ГРН.
Це означає, що банк вірить мені на 15 000. Але за 13 разів. Ви багато бачили пропозицій з терміном оплати 13 місяців? Це при моїх депозитах у банку, непоганій історії співпраці з ними.
Хлопчатка і дівчатка пояснюють, що ці суми визначаються за десятками тисяч факторів. Ржу.
13 травня 2019, 13:49
Давайте разом розберемося як це працює. На ліміт за послугою «Оплата частинами» безпосередньо впливає Ваш кредитний ліміт по картці «Універсальна».
Можливо, це не той ліміт, який Ви хотіли, та разом з тим не варто забувати, що банк звертає увагу і на те, як часто клієнт використовує картку, тобто чим частіше Ви проводите оплати, тим більша ймовірність підняття ліміту. Ще може допомогти довідка про доходи, документи на майно. У таких випадках з більшою ймовірністю заявка буде схвалена.
Документи, при їх наявності, можна надати при подачі заявки на збільшення ліміту на сайті http://limit.pb.ua за запитом системи або у відділенні банку.

vitaldes
vitaldes
13 травня 2019, 16:48
Пояснюю на пальцях. Спеціально для працівників Приватбанку. ПОтрібно було купити холодильник. 8000 вартість. На 4 платежі. Мій ліміт у 18 000 дозволяє купити два таких холодильника. Але місячне обмеження у 1400 не дає купити ні одного. А продавець не пропонує цей товар на 6 місяців. Так зрозуміло? Питання не про ліміт оплати частинами. А про незрозуміло ким придумане місячне обмеження. Той, хто його прив«язав до загального кредитного ліміту мабуть підручник математики на самокрутки пустив.
Toxa David
Toxa David
14 травня 2019, 10:34
Попробуйте по ссылке http://limit.pb.ua/ Збільшити кредитний ліміт или Додати документи і додаткову інформацію «Про себе» для підвищення ліміту. Должно сработать, так как у вас кредитный лимит существенно занижен.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Про оплату частинами і менеджерську перестраховку