Банк на трієчку.

Lizza 7 травня 2019, 22:04
Користуюсь послугами банку близько 4 років, маю декілька карт, в тому числі і кредитну.Цього літа отртмала можливісь оплати частинами, мені знадобились гроші, дізналась, що оплату частинами можна зняти(бо чомусь кредитний ліміт мені відмовляють пінімати вже багато років, хоча користуюсь картами і гроші там завжди є, а ліміт 500 грн максимум)
Так от, хотіла зняти, а виявляється банк вирішив, що досить мені коритуватись цією послугою і зменшив ліміт по « оплаті частинами» до нуля.
Запитала в чаті «приват 24» що робити- відповіли, що треба погасити погасити 500 грн на універсальній карті( хоча пільговий період в 55 днів ще не пройшов) і чекати три дні, так я і зробила, а ліміт все одно «0».
Запитала знову у служби підтримки « в чому справа» і тут виявляється, що мій кредитний ліміт по універсальній карті має складати 1000 гривень(а піднімати мені його не збираються звісно ж, хоча і не прострочувала ніколи нічого).
Хоча б попереджували про нововведення, я б не гаяла свій час.
Не задоволена таким відношенням до нормальних клієнтів.
PrivatBankQM 8 травня 2019, 10:41
Доброго дня!
Нам би не хотілося, щоб у Вас склалася негативна думка про банк у зв'язку з даною ситуацією.
Дозвольте пояснити, що ліміт по сервісу «Оплата частинами» і кредитний ліміт по карті встановлюється кожному клієнту індивідуально та залежить від багатьох факторів, серед яких є не тільки кредитна історія в нашому банку, але й наявність інших продуктів банку, додаткових документів та кредитної історії в УБКІ.
Рекомендуємо продовжувати активно користуватись картами ПриватБанку і в тому числі картою Універсальна. Це може вплинути на рішення банку в майбутньому.
З повагою, ПриватБанк.

8 травня 2019, 11:29
Оплату частями можно обналичить? Что то я такое не слышал. Может кто в курсе новшеств, напишите?
8 травня 2019, 11:37
Можна,в додатку «оплата частинами» є кнопка « зняти гроші», натискаєте і вам дають на вибір ваші картки на які можна зяти гроші. Тільки рахуватись відсоток буде не як « оплата частинами»,а як « миттєва розстрочка».
8 травня 2019, 11:41
А від банку іншої відповіді я і не чекала,користуватись послугами і сподіватись на те,що колись дадуть ліміт?А якщо мені зараз треба?Смішно. Перейшла на« монобанк» за пару днів дали ліміт 5000.
8 травня 2019, 13:19
Ааа… Рассрочка это я в курсе, там вроде под 2,9% идёт. Но это не очень выгодно.