Закрили відділення приват банку

Kondratovets 5 травня 2019, 18:27
Закрили відділення, відділення в якому останнім часом була одна каса, один термінал та один раз в тиждень, або один раз в декілька тижднів приїзджала спеціаліст до якеї вишиковувалися черги (поновлення, видача карток або якісь інші операції) в яких потрібно було вистояти не одну годину і зара щоб поповнити власну чи чужу картку потрібно їхати до Горохова (районний центер) за 36 км або Демидівка (Рівенська обл) 25км і це якщо ти житель Берестечка а не навколишніх сіл, тоді ще + 7-15 км. Декілька місяців перед цим закрили Ощад банк теж державний. Виникають такі запитання, що в вас там за керівництво, все як завжди через одне місце в державних установах, можливо непотрібно зменшувати видатки за рахунок скороченням відділень.
Подумайте трішки за людей.
Коли банк був приватним тотам працювала каса, 2 термінали, охоронці, та кожного дня працівник банку для інших операцій.
6 травня 2019, 9:13
Перепрошуємо від імені банку за можливі незручності. Наші фахівці завжди стежать за динамікою і зростанням попиту.
У разі, якщо відділення користувалось популярністю, наші співробітники обов'язково звернуть увагу на цю локацію і проаналізують необхідність відкриття.