Виконайте рішення суду

Катерина Богдан 19 квітня 2019, 12:37
З липня 2012 року я клієнт приват банку. Це рахунок відкритий работодавцем. 3 роки я отримувала послуги банки без жодних нарікань!
Але без усіляких повідомлень в грудні 2015 році всі рахунки було заблоковано, а це моя заробітна плата, єдине джерело отримання доходів!
Окрема історія — квест про дізнання причини такого «подарунка» на Новий Рік 2015.
Після тривалої переписки з банком, несчісленних заяв-звернень, в грудні 2016 року я звернулася до суду з позовом про зобов'язання усунути перешкоди у користуванні грошовими коштами та стягнення їх (розблокування рахунків) — справа # 333/7209/16.
В листопаді 2017 року суд вирішив задовольнити мої позовні вимоги.
Але Приват банк був не згоден та у грудні 2017 року подав апеляційну скаргу.
В травні 2018 року Апеляційний суд залишив рішення першої інстанції без змін. Також Приват банк спробував звернутися до Верховного Суду але помалозначимості скаргу не прийнято до розгляду.
Поштою я направила рішення суду до банку з вимогою добровільно виконати рішення суду, але банк порадив звернутися до відділу державної виконавчої служби! Комунарським районним судом м. Запоріжжя суддею Наумовою І.Й. теж направлялось рішення суду для добровільного виконання — поштове повідомлення повернулося на адресу суду з відміткою про отримання!
Спочатку від Приват банку поради звернутися до поліції, до суду тепер до ВДВС! Звернення рішення до примусового виконання — це моє ПРАВО, А НЕ ОБОВ'ЯЗОК!
Скільки має тривати цей злочин?!
19 квітня 2019, 13:59
Доброго дня.
Порядок виконання рішень судів в Україні здійснюється відповідно до вимог Закону
України «Про виконавче провадження» No 1404-VIII від 02.06.2016р (далі – Закон України No
1404-VIII).
Стаття 3 Закону України No 1404-VIII встановлює перелік виконавчих документів за
рішеннями, що підлягають виконанню державною виконавчою службою та у передбачених
Законом випадках приватних виконавців, зокрема, до таких належать виконавчі листи, що
видаються судами.
Для вирішення Вашого питання, рекомендуємо звернутися з набравшим чинності
рішенням суду і виконавчим листом до Державної виконавчої служби або приватних
виконавців.
Також зі сторони банку Вам було надано офіційну відповідь в розгорнутому виді.

19 квітня 2019, 15:13
Що заважає приват банку ДОБРОВІЛЬНО виконати рішення суду України?
Чому таке прагнення до примусового виконання рішення? Бо напевно ви знаєте як працює державна виконавча служба?
19 квітня 2019, 15:18
А як ви пояснете що частину грошей, а саме 6 тисяч 100 гривень я зняла з картки 20.11.2018 без звернення до ВДВС бо Приват банк тимчасово зняв блокування? А чому я не можу зайти до свого акаунту в додатку Приват 24?
19 квітня 2019, 15:42
Действуйте через исполнителей. Банки никогда не выполняют решения добровольно! А приват является лидером по открытым исполнительным производствам. :)
28 квітня 2019, 22:41
Уважно прочитайте частину грошей мені повернули без звернення до ВДВС! Я вимагаю повного добровільного виконання рішення суду! Звернення до ВДВС я моє право, а не обов'язок!
19 квітня 2019, 16:26
Спеціаліст 2-го рівня по обробці кореспонденції від клієнтів ГО — Я.О. Рибалка (# 20.1.0.0.0/7-181004/1741, # 20.1.0.0.0/7-181001/287) мені повідомив що рішення суду # 333/7209/16-ц згідно закону України «Про виконавче провадження» буде виконано тільки після звернення з виноачим листом до ВДВС, бо це є завершальною стадією судового провадження — ПРИМУСОВЕ ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ!
Дивно, що Рибалка Я.О. не чув про ДОБРОВІЛЬНЕ ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ, яке гарантовано Конституцією! Я не зверталась до ВДВС, але якимось чином Алакіна Ольга — 20 листопада 2018 року тимчасово зняла блокування з одного з моїх ранків, щоб я зняла грошові кошти.
20.11.2018 року я отримала частку своїх грошових коштів в розмірі 6100 грн., але це не є ДОБРОВІЛЬНИМ ВИКОНАННЯМ РІШЕННЯ СУДУ!!! Вимогаю в найкоротші строки добровільно виконати рішення суду по справі # 333/7209/16-ц.
Зобов'язати ПАТ КБ «ПриватБанк» усунути перешкоди в користуванні та розпорядженні Богдан Катериною Олегівною, грошовими коштами, що знаходяться на платіжний картці та рахунках, які відкриті в банку в межах фактичного залишку коштів шляхом НЕГАЙНОГО РОЗБЛОКУВАННЯ РАХУНКІВ ТА КАРТКИ.
Damned
Damned
19 квітня 2019, 18:30
А по какой причине счета были заблокированы?
28 квітня 2019, 22:39
Якщо цікаво в ЄРСР подивіться справа # 333/7209/16-ц
6 травня 2019, 14:03
Всё, теперь я понял в чем у вас проблема и почему вы не можете обратиться к исполнителям — неправильно сформулированы исковые требования! :) Нужно было в иске требовать взыскания конкретной суммы, а не просто разблокировать карту и устранить препятствия в использовании и распоряжении средствами на счетах. Ваш адвокат неграмотно составил иск! Вам просто не с чем идти к исполнителям — с таким решением они вам не помогут. Печально… Бывает… Насколько я слышал, в таком случае существует заявление об «изменении порядка выполнения решения». Это очень непростое заявление, говорят, что в нем часто отказывают. Проконсультируйтесь по этому вопросу с своим адвокатом. Возможно вам повезет. Удачи!
28 квітня 2019, 22:38
Спеціаліст 2-го рівня по обробці кореспонденції від клієнтів ГО — Я.О. Рибалка (# 20.1.0.0.0/7-181004/1741, # 20.1.0.0.0/7-181001/287) мені повідомив що рішення суду # 333/7209/16-ц згідно закону України «Про виконавче провадження» буде виконано тільки після звернення з виконавчим листом до ВДВС, бо це є завершальною стадією судового провадження — ПРИМУСОВЕ ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ!
На це у Приват банку не має відповіді?
Як частину моїх коштів, а саме — 6100 грн., ви мені повернулися без звернення до ВДВС?
30 квітня 2019, 23:15
Надішліть рішення Банку про змогу зняття цільових коштів.
Також звертаю Вашу увагу, що звертаються до ВДВС за місцем знаходження відповідача, тобто Банка.