Відмовили обміняти пошкоджені гроші

IRYSIK89 10 квітня 2019, 18:35
Відділення за адресою: Київ, вул. Михайла Гришка, 4-А
Потрібно було обміняти пошкоджені гроші, довго лежали у вологому приміщенні, з-за цього пошкодилися. Знайшла статтю, що з січня 2019 року не обов'язково везти їх до Національного банку, а можна обміняти в «Ощадбанку, Приватбанку і Райфайзен банк Аваль». Касир ПриватБанку навідріз відмовились міняти їх, тільки поповнити картку запропонувала. Я погодилась, але, побачивши купюри, сказала, що може брати тільки надірвані або брудні гроші. Коли я попросила відправити їх на дослідження, то сказала, що Національний Банк поверне мені ці самі кошти, просто видасть довідку, що вони не підроблені. Що це, взагалі, за безглузда відповідь??? Одним словом, просто не захотіли цим займатись. Набрала на гарячу лінію Національного Банку, там сказали, що не мають права мені відмовити в такій операції! Прийміть міри, будь-ласка. В Національний Банк їхати далеко, та і навіщо, якщо написано, що можна безпосередньо у трьох банках це зробити.
11 квітня 2019, 12:17
Доброго дня!
Ми шкодуємо, що Ви отримали негативний досвід. Ми уточнили у Вас інформацію в особистих повідомленнях для детального аналізу ситуації та перевірки роботи нашого співробітника.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Відмовили обміняти пошкоджені гроші