Неправомірне списання коштів

Ирина Никитина 8 квітня 2019, 10:45
Добрий день. 08 грудня 2018 року при сплаті посилки у відділенні № 3 м. Вишгорода Київської області у мене була списана з рахунку кредитної карти подвійна сумма 2343 грн. Спочатку сумма повернулась на карту, а 10 грудня була списана ще раз. Заявка в банк подана 27.12.2018 року № 797555. При зверненні на Нову пошту відповідь отримана 10.01.2019 № 10-01/2019-49, що кошти на рахунок ТОВ « Пост Фінанс» ( обслуговуе Нову Пошту) не надходили. Тобто кошти залишились в Ощадбанку. терміналами якого користується Нова пошта. Оператори Приватбанку відповіли, що кошти повернуться в строк до 120 днів. тобто до 08 квітня 2019 року. Але кошти не повернулись. До націоналізації банку таких проблем не було.
Чи повернуть мені кошти? Я пенсіонер, і моя пенсія складає з 1 березня 2019 року 1502 грн…
PrivatBankQM 8 квітня 2019, 13:30
Доброго дня!

Розуміючи Вашу ситуацію ми доклали максимум зусиль, щоб спір було вирішено на Вашу користь. За результатом спору Ваша транзакція була успішно оскаржена.
Рекомендуємо перевірити інформацію по картці. Ви можете це зробити зайшовши до Приват24, та обравши потрібну картку в розділі «мої рахунки».
Дякуємо Вам за терпіння.
З повагою, ПриватБанк!

StarFighter27
StarFighter27
8 квітня 2019, 13:21
Не следовало брать кредит с таким размером пенсии. Действия следующие: звонок на гарячую линию, письмо на имя Председателя Правления Приватбанка.
Ирина Никитина
Ирина Никитина
8 квітня 2019, 15:59
Я сама разберусь что мне следует делать, а что нет. После жалобы вопрос решился за 3 часа.