Кредитний ліміт

Евген Саволюк 14 березня 2019, 18:20
Я надіявся на цей банк думав що він надійний а оказалось що це все фантазії. Я підключився собі кредитний ліміт 25000 і я ним пользувався і ніколи не було просрочок і проценти знімалися я навіть і притензій не мав бо то гроші банка були. Я клав на рахунок по 12_20т.грн а іноді і 60т.грн. Я пользувався чіп картою але одного разу я їхав на машині і попав у аварію лежав у лікарні друзі скидали кошти на рахунок мені, і коли після лікарні я мав їхати до дому оказался що в мене немає фінансів на рахунку банк сам без повідомлення зняв кредитний ліміт і скасував оплату частинами і це все без попередження в скрутний час. Ми люди банкам потрібні коли ложем туди кошти. А якщо в нас скрутна ситуація то їм насрати на нас. Я через деякий час попросив кредит і вони даже смсне прислали я ж усе плачу без просрочок а їм пофіг. Ось тому треба нам добре дивитися який банк вибирати
14 березня 2019, 19:18
Доброго вечора!
Нам шкода, що Ви відчули незручності і хочемо звернути Вашу увагу, що розмір кредитного ліміту та ліміту по послугі « Оплата частинами» встановлюється для кожного клієнта індивідуально і при їх наданні чи зміні враховуються сотні факторів, наприклад, як:
— наявність довідки про доходи, закордонного паспорта або документів, що підтверджують володіння майном;
— кредитна історія в ПриватБанку і в УБКІ (http://ubki.ua/);
— наявність депозитів, поточних рахунків, платежів, інших продуктів Приватбанку і т.д.
Рекомендуємо продовжувати активно користуватися продуктами банку, це може вплинути на суму даних лімітів в подальшому.
З повагою, ПриватБанк.

Евген Саволюк
Евген Саволюк
14 березня 2019, 19:23
В мене є загран паспорт який весь у візах і штампах але це нічого не зміює