Забравши депозит з банка - обнулили оплату частинами

Adidas218 6 березня 2019, 8:10
Я єсть вже багато років клієнтом Приватбанка. Я з тих людей, що постійнно працюю на роботі офіційно. Але з появою другої дитини, я вирішила побути трохи в декреті. Але я всеодно продовжую працювати на себе, тому з доходом я вважаю, що у мене все добре. Запитання:
Знявши свій річний депозит — обов'язково обнулювати оплату частинами, яка становила 18000 і зробити «0»???.. Ви кажете нада мати зарплатну/
пенсійну карту. Якщо пішло на то, то мені зарплату виплачували на карту для виплат. Виходить людині у якої пенсія 1500 грн. нужніше ця оплата частинами. Я одне скажу, це не повага до мене як до людини??? Ви мене маєте ні за кого. Декретна відпустка — тимчасовий статус, а бути Вашим клієнтом -????
6 березня 2019, 9:42
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що Ви відчули незручності. Ми не бажаємо, щоб між нашими клієнтами та Банком були непорозуміння. Дозвольте пояснити Вам ситуацію: Банк приймає рішення про розмір ліміту по сервісу і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників. За результатами чергового перерахунку цієї моделі, Банк змушений був переглянути своє рішення про розмір Вашого ліміту по «Оплаті частинами». У разі зміни рішення, Ви будете додатково повідомлені банком.
З повагою, ПриватБанк.

Буква Ґ
Буква Ґ
6 березня 2019, 9:04
Оплата это обычный кредит, а не растрочка

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Забравши депозит з банка - обнулили оплату частинами