Банк самостійно міняє залишок по карті

Коля Ковальський 26 лютого 2019, 18:22
Доброго дня! Приват банк змінив мені ліміт по карті універсальній з 21тис грн до 17тис грн 20 лютого притому що картка знаходиться в пільгово періоді банк обяснив це тим що щось вони проаналізували та зменшили ліміт менше суми яка була доступна по картці пізніше 26 лютого банк знову міняє ліміт на суму ліміту 14тис.грн і баланс знову складає мінус банк навмисно змінює ліміт і встановлює суму меншу доступної, це вже наглість зі сторони банку
26 лютого 2019, 18:57
Доброго вечора!
Нам шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. Дозвольте Вам пояснити, що Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників. За результатами чергового перерахунку цієї моделі, Банк змушений був переглянути своє рішення про розмір Вашого ліміту. На розмір кредитного ліміту може вплинути: кредитна історія, наявність депозитів, рух по картах / рахунках і багато інших чинників. Ви можете надати документи, що підтверджують Ваш дохід на сайті http://limit.pb.ua в разі, якщо при подачі заявки система повідомить про їх необхідність. При отриманні відмови, Банк рекомендує подати заявку через 30 днів. Причини зниження або відмови в наданні Банк не коментує. У разі зміни рішення, Ви будете додатково повідомлені банком.
З повагою, ПриватБанк.

26 лютого 2019, 19:26
«це вже наглість зі сторони банку» — є можливість поскаржитися в НБУ. Не прогавте!
Андрей Степурко
Андрей Степурко
26 лютого 2019, 20:00
Тоже самое произошло и у меня, с 28000 понизили до 2000, без каких либо причин, не одной просрочки, даю возможность зарабатывать банку, а они так обращаются. Куда можно пожаловаться? Как это сделать? И вообще я больше никаких дел с приватбанком иметь не буду!!!
ualexandr
ualexandr
26 лютого 2019, 20:05
Наглість не те слово. людина планує кошти, а тепер нічого планувати не можна на плани впливає банк.
26 лютого 2019, 20:14
«людина планує кошти,» — планувати, або зазіхата можна на те що маєшь. А не на те що, тобі обіцяли.
«Обіцянка — цяцянка.» — прислів«я.
Zhmunya
Zhmunya
27 лютого 2019, 20:11
Надо иметь 2 или три кредитные карты, а не одну и молиться на банк — диверсификацию никто не отменял.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банк самостійно міняє залишок по карті