Зменшели леміт без попередження!!!

Rexsik 22 лютого 2019, 16:14
Зменшели леміт без попоредженя!!! Кліеном банку являюсь років 7-8, получаю на карту для виплат постийно, з карти універсална голд мала простійно леміт но протязі цього часа з простійним збільшенням. Не разу затримки чи просрочки не було!!! Сьогодні як вияснолось в аптеці при купувлі ліків для детини леміт зменшили без попередження на 5000гр. Без пояснень.!!! Пришлось шукать Терміново гроші. Поясніть!!! Будь ласка як так можна!!!
22 лютого 2019, 17:09
Нам шкода, що сталася така ситуація. Дозвольте Вам пояснити чому так сталося. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників. Причини зниження або відмови в наданні Банк не коментує. Але хочемо звернути Вашу увагу, що на розмір кредитного ліміту може вплинути: кредитна історія, наявність депозитів, рух по картах / рахунках і багато інших чинників. Ви можете надати документи, що підтверджують Ваш дохід на сайті http://limit.pb.ua, в разі, якщо при подачі заявки система повідомить про їх необхідність. При отриманні відмови, Банк рекомендує подати заявку через 30 днів. Вибачте за незручності.
З повагою, ПриватБанк.

z777z
z777z
22 лютого 2019, 22:49
А у Вас депозит в ПБ есть? Интересна взаимосвязь между срезанием кредитного лимита и наличии депозита.