ПриватБанк списав кошти і не перерахував...

Анатолий Требко 14 лютого 2019, 17:15
Коротко про ситуацію з ПриватБанком.Оплачував товар на Новій Пошті карткою ПБ.Кошти з картки були зняті, але до Нової Пошти вони не дійшли.(Термінал Нової Пошти видав чек — «операція неуспішна».) З допомогою оператора ПБ зробив заявку на повернення коштів. На даний час моя заявка находиться на розгляді, термін якого 45-120 днів.Питання — а не забагато аж 120 днів?! При спілкуванні з працівниками банку можна зробити висновок — шансів повернути кошти мало.При цьому вони вважають, що це навіть не їхня помилка.Як надалі розраховуватись карткою — незнаю.
14 лютого 2019, 18:13
Доброго дня! Нам шкода, що Ви зіткнулися з такою неприємною ситуацією. Хочемо Вам повідомити, що наразі дана сума зарезервована по вашій карткі. Якщо не надійде запит з торогової точки протягом 11 днів з дати операції, то кошти повернуться на Вашу картку. У випадку, якщо кошти спишуться, то ми відправимо запит в міжнародну платіжну систему, щоб оскаржити дану ситуацію. Але хочемо звернути Вашу увагу, що дане питання може розглядатися чітко по регламентованим правилам платіжних систем, саме тому це може тривати від 45 до 120 днів. Ми зробимо все можливе, щоб ситуація вирішилась у Вашу користь. З повагою, ПриватБанк.

14 лютого 2019, 17:28
Таковы правила международной платежной системы 3 банк возврат 10 запросы к екваерам и прочим и т.д. и так до 120 дней.
MykolaA
MykolaA
14 лютого 2019, 17:59
Таковы правила международной платежной системы (МПС)- для ТС это слишком сложно.
МПС это то, что написано на пластике.
«Як надалі розраховуватись карткою — незнаю.» — готівкою, як раніше.
14 лютого 2019, 18:22
Мог бы и уточнить у самой Новой Почты или поинтересоватся да узнать что там траблы с расчетами и прочими коммиссиями.
Когда забирал шнур до ноута, сую карточку мне отвечают что не работает теримнал, благо читал минфин и взял на всякийй случай налички.
14 лютого 2019, 20:06
А еще ОП. Если ты платишь универсалкой, то должен набрать 3700 и активировать лимит и оплату приматовской картой.
dmitriivip
dmitriivip
16 лютого 2019, 20:19
Такая же ситуация получилась, ждать придётся минимум 120 дней, так они решают вопросы своих клиентов

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ПриватБанк списав кошти і не перерахував...