Шок

L K 2 лютого 2019, 10:41
Доброго дня!!!
Була у мене соціальна карта, в прідачу дали кредітку голд, то була сама велика помилка її взяти.
Був ліміт, постійно і вчасно погашала, вони поднимали ліміт самі без мого відома.
Якщо не встигала оплатити то знимали з соціальної всі, ВСІ гроші, знимали даже ті гроші які надходили на карту,і так за грудень місяць зняли 11742 грн., я закрила повністю карту для виплат, автоматично закрилися і всі інші карти і рахунки., а вони далі нараховують відсотки, куда? за що?
Державний Банк
Яка держава такий і банк!!!
2 лютого 2019, 13:58
Доброго дня.
Зазначені списання з соціальної карти проходять в зв'язку з тим, що по Вашій кредитній карті є прострочена заборгованість.
Згідно з Умовами та правилами надання банківських послуг
2.1.1.12.9. Клієнт доручає Банку списувати з будь-якого рахунку, відкритого в Банку, зокрема з Картрахунку, грошові кошти для здійснення платежу з метою повного або часткового погашення боргових зобов'язань, у тому числі Мінімального обов'язкового платежу, якщо Мінімальний обов'язковий платіж вказаний в Анкеті-заяві Клієнта і у Пам'ятці Клієнта/ Довідці про умови кредитування, а також списання помилково перерахованих сум, за якими Клієнт не є належним одержувачем. Списання коштів здійснюється відповідно до встановленого законодавством порядку.

При закритті карти для виплат, кредитна карта автоматично не закривається. Її так само можете закрити. Після погашення заборгованості.
Хочемо звернути Вашу увагу, якщо на карті не буде заборгованості, відсотки за користування кредитним лімітом нараховуватись не будуть.
Мінфін
Відповідь адміністратора
6 лютого 2019, 18:29
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 06.02.2019).
Користувач не надав документи за запитом адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами банк