Зняття коштiв з карти без пiдтвердження.

1986arsen2009 1 лютого 2019, 20:45
С моэй карти були зняттi кошти на невiдомий менi сайт EZETOP. COM в сумi 5021 гривень. Жодного переказу я не пiдтверджувала. А саме цiкаве, як би я й хотiла переказати кошти менi потрібно було б зареэструватися на цьому сайтi. Але я про цей сайт знати не знала, не то що реэструватися. З вернувшись до приват банку менi заблокували карту, та сказали чекати 40-100днiв. Цiкаво працюэ банк, щоб поповнити власний мобiльний, заплатити за електроенергiю та просто перекинуть кошти на iншу карту, я повинна пiдтвердити оперецiю кодом, який приходить в смс, а тут така сума переведена з карти без смс пiдтвердження та дзвiнкiв. Зрозумiло одне, система захисту в приват банку нульова. Та ще я, як клiэнт банку повинна чекати стiльки часу, щоб ви розiбралися в цьому питаннi. Хоча, що тут чекати ваша вiдповiдь, вiдома на перед. — Це шахрайськi методи, кошти повернути ми
незможемо. Це i э ваш захист клiэнтiв. PS: карту I телефон не губила, завжди при менi.
2 лютого 2019, 9:34
Нам дуже прикро, що з Вами трапилася подібна ситуація. Хочемо звернути Вашу увагу, що дана оплата могла пройти тільки при володінні інформацією про номер карти, СVV коді і терміні дії. Дану інформацію шахраї могли отримати з необережності. Оскільки при цьому платежі не вказувався 3D-secure пароль (смс на Ваш номер телефону) — шанси оскаржити дану операцію і повернути кошти розцінюються як високі. Однак хочемо звернути увагу на те, що розгляд подібних справ строго регламентовано правилами платіжних систем і може зайняти від 45 до 120 днів.
Мінфін
Відповідь адміністратора
4 лютого 2019, 19:49
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 04.02.2019).

1 лютого 2019, 20:57
Потому что практически все так называемые банки, визжа как им дорога безопасность клиента, что является откровенной ложью, делают все возможное, чтобы этого клиента по максимуму обворовали. Казалось бы зачем разрешать перевод без подтверждения кода? Почему например в альфа банке карточками можно расплачиваться даже не вводя пин код? И тд. и тп. Ложь и воровство вот их девиз.
1 лютого 2019, 21:21
Как это делается. Пишу, не для того чтобы оскорбить любой из недобанков. Мне на этих мошенников плевать. Как говорил Остап. Слюной. Просто чтобы люди знали как их обворовывают.В любом магазине где вы делаете покупку ставится камера или планшет или мобильник на запись. Вы же не видите или не всегда обращаете внимание, что лежит на столе у продавца. При проведения платежа, когда вы делаете покупку на карте видны и ее номер и дата до которой карта выпущена и если перевернуть ее код на обороте. Все это записывается на видео. Затем зайдя в тот же терминал привата и набрав номер карты вы без труда видите фамилию имя отчества владельца карты. ВСЁ! Это все что нужно чтобы украсть Ваши деньги. И они еще будут врать, что заботятся о клиенте? Да не смешите мои подковы!
Буква Ґ
Буква Ґ
1 лютого 2019, 20:59
Потому-что доверенные якобы сайты. Банк заботится о мошенниках, иначе как заставить человека взять кредит и платить его?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Зняття коштiв з карти без пiдтвердження.