Інформація для клієнтів банку

YlanaFenik 20 січня 2019, 18:53
В моєї мами викрали телефон і паспорт, про що було відкрито кримінальне провадження. Шахраї цим скористалися, створили акаунт і перевели всі кошти на картку, яку відкрили через приват24. Прошу Приватбанк дати офіційну відповідь з посиланням на нормативні документи, які регламентують створення (підв'язання) картки через Приват 24 і які можливості для клієнта вона надає.Суд прийняв рішення на користь банку, зобов' язуючи маму платити велику суму грошей, мотивуючи тим, що вона письмово не повідомила банк про втрату телефону. Хоча вона зверталася в банк до керівника, який сказав, що крадіжками займається поліція, а не банк.
PrivatBankQM 20 січня 2019, 19:18
Шановний Автор!
Нам дуже шкода, що виникла така ситуація.
Обслуговування клієнта в банку здійснюється згідно Умов та Правил надання банківських послуг, що розміщені на сайті банку https://privatbank.ua/terms
За посиланням — https://privatbank.ua/platezhnie-karty/internet-karta можна ознайомитись з інформацією по інтернет-карті, котра створюється через Приват24.
З повагою, ПриватБанк.

YlanaFenik
YlanaFenik
20 січня 2019, 19:29
Чи можна знімати готівку по картці, створеній через Приват 24? Все, що я хочу знати так чи ні? Бо в мене є виписка з банку, що по ній шахраї знімали готівку. Якщо можна, то питання — хто? Цим займається поліція. А якщо по ній не можна знімати готівку, то питання вже до банку, яким чином банк це допустив.