Беспределу нет предела, или «Самый смешной обман от Приватбанка»

Владимир Подрушняк 11 січня 2019, 21:01
Коротко: Коли Приватбанк навіть признав свою помилку і неправоту, коли намагався просто так обікрасти мене на 1000$, але історія так і не закінчилась, вже втрачено невеликі кошти, сотні годин життя та тонни нервів, а тобі ще й сипляться погрози від колекторів Приватбанку.
Детально: Я є давнім клієнтом ПАТ «Приватбанк» і всі свої зобов’язання перед банком виконував і виконую в повному обсязі та своєчасно, між тим дії певних працівників Вашої установи змушують мене звертатись із цією скаргою з огляду на наступне:
21 вересня 2017 року з моїх рахунків на користь Приватбанку було безпідставно списано кошти на загальну суму 586 гривень 77 копійок.

Я почав спілкуватись з представником Приватбанку (Андрєєв Євгеній Анатолійович) в онлайн чаті на тему, чому неправомірно почали знімати мої кошти. Він відповів, що це:
«Перекриття недостачі по банкомату СОГ-но уладення СБ за період 30.08.2017 14:11:22-31.08.2017 13:12:51 Київ пл. Бессарабська, д.2 Метроград «Купол» USD. Депозитарій (Термінал)». Але Євгеній більш чіткої та однозначної відповіді так і не зміг надати.
Потім вони почали розказувати, що мені лишнє банкомат видав.
Так як, 30 серпня 2017 року приблизно о 23:00 я вносив в термінал Приватбанку двісті доларів (дві купюри по сто доларів) та знімав 5500 гривень, мені не нараховувалась більша сума і банкомат не видавав більше коштів від заданої суми, що підтверджує історія транзакцій в особистому кабінеті Приват24.

Далі я направився у відділення Приватбанку за адресою Повітрофлотський проспект 42. Де о 16:00 почав обговорювати дану проблему з представником банку Кочеткова Євгенія. Євгенія розказала мені, що від 05.09.2017 на моє ім’я було відкрито рахунок 29090052695622, на який нараховано дебіторську заборгованість (?!) на суму одна тисяча доларів (1000$). За дві години спілкування у відділенні мені не навели жодної законної підстави, чому на моє і’мя відкрито даний рахунок та нарахована дана заборгованість. І чому саме дебіторська заборгованість, яка стосується юридичних особ, а я фізична ж.
Інформацію про дану заборгованість я також знайшов в особистому кабінеті сайту privat24.privatbank.ua:

Звідки виникає питання, чому співробітники вказували номер рахунку дебіторської заборгованості 29090052695622, а в персональному кабінеті зазначений інший номер 28099052605089.
Далі о 16:50 я зателефонував на гарячу лінію Приватбанку 3700 і оператор мені повідомив, що дане звернення зареєстроване. Звернення буде розглядатись протягом 5-6 днів і рішення може бути не в мою користь. Також оператор повідомив, що протягом вирішення даного питання я залишаюсь винним Приватбанку кошти на суму 978.64 USD, які будуть і далі автоматично списуватись з моїх карток.

Після відвідування Відділу безпеки Головного відділення банку №1 у Києві, перенаправили на Відділ Безпеки головного відділення банку в Соломянському районі, після багатьох звінків, мені ніхто не міг надати толком інформацію, в чому я винен. Я подавав дві заяви в поліцію, але поліція не хоче виконувати свої обовязки і через 30 днів після кожно заяви відповідала, що не вбачає кримінального правопорушення. Я писав заяву в НБУ, на що мені відповіли, що вони не можуть втручатись і регулювати такі справи.
ТАК ХТО Ж МАЄ ЗАХИЩАТИ ВІД ТАКОЇ НАГЛОСТІ!!!

В результаті мені сказали, що я вносив 1000 доларів фальшивими купюрами. Потім сказали, не фальшивими, а не платеспроможними купюрами.
НО Я ВНОСИВ 200 А НЕ 1000 ДОЛАРІВ.
Через 3 місяці війни, мені сказали, що помилились і це інша людина вносила фальшиві 1000 доларів. А через день уже сказали, що інша людина вносила 900, а я 100 фальшивих доларів.
Вам не кажеться цікавим те, що в них по декілька варіантів відповідей на кожне запитання.
І ЯК ЦЕ ОДНОЧАСНО ДЕКІЛЬКА ЛЮДЕЙ ВНОСИЛИ ФАЛЬШИВІ КУПЮРИ В ТЕРМІНАЛ!!!)))
В результаті я виглядаю великим боржником і фальшивомонетником в соціумі))

На мої притензії про 100 доларів, і щоб мені повернули вкрадене, відповідали, що служба безпеки все перевірила, і скинули мені сканкопію купюри, яка склеєна з двох частин, наче б то це моя. АЛЕ Я ТАКУ В ПЕРШИЙ РАЗ БАЧУ.
Весною в березні мені начали активно телефонувати з відділу заборгованості банку за ці 100 доларів, і вимагати щоб я їх оплатив. І обіцяли прийти в гості, я дав точну адресу проживання і з радістю зустрів би. Ніхто не приїзжав, почали тривожити родичів.
Юристи, до яких я звертався, за 1000 доларыв готовили позов в суд, а коли борг перетворився в 100, рішили не вмішуватись і порекомендували подарувати кошти Приватбанку.
Так як вже всі знайомі і родичі знали цю кумедну історію, але щоб поберегти нерви батьків, я рішив подарувати 100 доларів банку:
Позвонив на гарячу лінію, уточнив на який рахунок сплачувати придуманий борг, і що він 100 відсотків закриється і до мене більш не буде претензій.
В результаті прихожу у відділення, і на касі мені говорять, що не можуть покласти кошти на даний рахунок. Просидівши пару годин у відділенні, у начальника відділення, паралельно по телефону на гарячій лінії, де переключати мене, я вибачаюсь, як путану по кругу по різним службам, не знаючи як закрити мій борг, а бо не розуміючи чому на мене саме дебіторський рахунок відкрили, а бо взагалі що я хочу від них.
Я рішив, що більш на уступки для них не піду і гроші дарити не буду.

Не пройшло і пів року, як знову почали звонити, погрожувати і вимагати з мене кошти. А хто мені компенсує нерви і витрачений час!!!???

Вся вище інформація не голословна, і можу підкріпити скріншотами, аудіозаписами і письмовими відповідями на мої запити.

На підставі викладеного та керуючись Конституцією України та ЗУ України «Про банки та банківську діяльність», Прошу:
1. Повідомити із посиланням на чинне законодавство про підстави:
— списання коштів з моїх рахунків, а саме 560 гривень 27 копійок з карти 5168745601216531 та 26 гривень 50 копійок з карти 5168742202135368, що відбулось 21 вересня 2017 року;
— виникнення «дебіторської заборгованості» із обґрунтуванням її розміру;
Жодних SMS повідомлень про появу заборгованості, повідомлень на електронну пошту, повідомлень від Android додатку на телефоні чи дзвінків від представників Приватбанку я не отримував.
2. Повідомити, чому співробітники Приватбанку вказали, що відкрито рахунок №29090052695622, а в особистому кабінеті сайту privat24.privatbank.ua відображається зовсім інший рахунок №28099052605089. Та роз’яснити, чи відкрито два рахунки на моє ім’я та без моєї згоди.
3. Повідомити, хто зі співробітників Приватбанку (П.І.Б., посада) відповідальний за вчинення зазначених вище дій.

Моя поштова адреса: vladimirpodr@gmail.com
12 січня 2019, 8:59
Доброго дня!
Перепрошуємо за ситуацію, що сталась.
Інформацію передано в роботу профільним фахівцям для якомога швидшого її розгляду.
За результатами з Вами зв'яжеться співробітник банку.
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
12 січня 2019, 9:41
Это рекорд по количеству буков. Сам я не читал. Но размах впечатляет.
12 січня 2019, 10:39
Не очень то и смешно, когда тебя пытаются обуть на 1000 баксов. Если Вам некуда сбросить 100 долларов в подарок подскажу свой долларовый виртуальный счет. На вашем месте я бы ушел с привата, а все отношения только через суд. Пусть в суде доказывают правомерность своих решений и действий. И любые оплаты только по решению суда если не решитесь эти решения оспаривать.
wman
wman
12 січня 2019, 12:38
Это мошенничество, пишите Регистрируйте Заяву в милицию полицию на подозрение в уголовном деянии
сотрудников обслуживающих зеленый терминал Приватбанк.
12 січня 2019, 19:50
Багато тексту, так як історія вже триває більше року. Дві заяви в поліцію не дали результату. Заява в НБУ, там сказали що не мають права втручатись. Заява в прокуратуру на бездіяльність поліції і безрезультатно.
13 січня 2019, 16:14
А как они определили что эту купюру внесли именно Вы?
14 січня 2019, 1:46
Хотя бы предоставили отпечатки пальцев с той купюры для сравнения, а так, наверно по видео из зала, и то там же не видно, какой номер кто вносил.
14 січня 2019, 20:35
Я не знаю. Просто прислали скан купюры, склееной с двух частей. Которую я впервые вижу. И сказали, что это моя. И все
15 січня 2019, 11:54
«Просто прислали скан купюры, склееной с двух частей. Которую я впервые вижу. И сказали, что это моя. И все»
Да уж. Вам необходимо прекратить все отношения к Приватом, иначе они и дальше будут воровать у Вас деньги. И добровольно ничего им не платите, так как Банк посчитает что Вы признали свою вину.
Ну и можете попробовать добиться от Привата официального ответа, кто же принял такое «гениальное» решение, но получить такой ответ маловероятно.
gastgeber
gastgeber
12 січня 2019, 17:12
Наверное, обладатель 3000 грн за отзыв января — определён.
12 січня 2019, 19:58
А ви, Приватбанк, передавайте зразу кудись повище. А то ваші всі тільки й роблять, що звинувачують мене, і погрожують тривожити знайомих і рідних і спортити кредитну історію, і взагалі мене закордон не випускатимуть за ці 100 доларів.
і знаєте, як вони рішили проблему, що не можна положити кошти на борговий рпхунок? Сказали: положіть гроші на карту, а ми самі знімемо куда знімите, по якому праву, як ви так працюєте взагалі?? Знімите внікуда і знову прийдете до мене за 100 доларів просити?
14 січня 2019, 1:44
Владимир, отпечатки Ваших пальцев на той злощастной 100$ купюре есть?
14 січня 2019, 20:38
Да нету. Это точно не моя купюра. Есть только скан купюры от них. Тут же анегдот начался с 1000 доларов. И какого то мошейника, который их ложил. С начала этим мошейником был я, потом оказался другой человек. Но, по ходу, одну его купюру приписали мне
16 січня 2019, 2:36
Нет и не может быть Ваших отпечатков на купюре(если Вы точно уверены)значит Ваша вина не может быть доказана.Не дарите им 100$, в наше время это не копейки.Пусть найдут отпечатки пальцев.
14 січня 2019, 9:22
«Согласно статье 62 Конституции Украины лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке приговором суда»
12 січня 2019, 19:58
Хватить звонити мені з погрозами

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Беспределу нет предела, или «Самый смешной обман от Приватбанка»