Не Банк а логово ШАХРАЇВ!!!

Остап Бендер 8 січня 2019, 15:30
Як ви вже задовбали!!! Досить вже обкрадати і без того бідних людей!!! З картки постійно ідуть списання невеличких сумм в розмірі 10-50грн, хочаб раз у 2-3 місяці.На адекватні запитання «Куди списуються гроші???» ніхто з менеджерів не може дати зрозумілих відповідей.Онлайн-спеціалістів таке відчуття що понабирали по оголошенню в сільських газетах(таких *** ще світ не бачив). Ще й до того всього цей так називаємий «банк» оформлює на ваше ім'я картку GOLD БЕЗ ВАШОГО ВІДОМА, Я вже 3 рази казав вашим операторам що я її не замовляв і вона мені не потрібна(Мені досить того що мене і з звичайної картки обкрадають співробітники Приват-Банку), але все рівно раз в 2 тижні мені дзвонять з банку і змушують прийти і забрати картку так як вона вже готова.Якби не організація в якій я працюю, а саме вони мене змусили відкрити зарплатну картку вашого шахрайського банку, я б ніколи в життю з вами б не зв'язувався.
8 січня 2019, 15:33
Доброго дня!
Вибачте, будь ласка. за завдані незручності.
Надішліть, будь ласка, приватним повідомленням деталі ситуації, що сталась, а також Ваші контактні дані, щоб ми могли допомогти у вирішенні питання.
З повагою, ПриватБанк.
Мінфін
Відповідь адміністратора
10 січня 2019, 15:18
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 10.01.2019).

Буква Ґ
Буква Ґ
8 січня 2019, 16:46
Не пользуйся портмоне и прочим мусором, на крайняк делай виртуальную карту и привязывай ее, будешь знать кто конкретно ворует бабки.
Ze12
Ze12
8 січня 2019, 23:26
Проверь копилку!
Бывает что она подключена по умолчанию.
При чем тут село, можно подумать в городе все умные.
10 січня 2019, 20:47
Про карту голд — это просто замануха. Они говорят что она готова, (хотя на самом деле это реклама) а когда Вы приходите в отделение чтобы ее якобы забрать — то Вам просто открывают обычную золотую карточку эдакий маркетинговый ход
Так что не ведитесь, или ведитесь, если у Вас много капитала, то в принципе карта голд Вам выгодна, смотрите сами)
10 січня 2019, 20:51
По поводу небольших сумм, это могут быть «регулярные платежи» либо «копилка». Сотрудник банка Вам без Вашего разрешения никогда в жизни ничего левого не подключит, Так что не вините, вся фишка в том, что Вам могут объяснить красивыми словами что Вам подключают, а Вы из-за неразборчивости соглашаетесь, думаете что Вам что то выгодное подключили, потом просто забываете об этой услуге и все, и кажется что Вас обворовывают. А вообще, если Вы уверенный пользователь Приват 24, то по выписке отображается куда деваются Ваши финансы, вплоть до 10 копеек