Банк, котрому не можна довіряти

Yevhen Н 6 січня 2019, 23:33
Більше десяти років користуюся послугами Приватбанку. За цей час я відкрив в банку золоту кредитну та платіжну (зарплатну) карточки, валютний рахунок та валютну карточку, розрахунковий рахунок ФОП.
Завжди вчасно погашав заборгованості та сплачував обовязкові платежі по кредитній карточці. Активно користувався кредитним лімітом, сплативши банку значну суму відсотків. Послугами інших банків ніколи не користувався. А жаль.
Недавно, перебуваючи за кордоном, я заправив повний бак свого автомобіля паливом і при спробі розрахуватися кредитною карткою так, як готівки в мене не було, виявив, що на ній всього 10 копійок. Як відбувалися події далі на АЗС, краще не згадувати. Я виявив, що мій кредитний ліміт на карточці, банк в односторонньому порядку і без попередження зменшив до суми наявної на той час заборгованості. Спроба вияснити причину у оператора, через чат мобільного додатку, нічого не дала. Оператор на мої конкретні запитання відповідав завчасно заготовленими фразами, котрі не мали жодного інформаційного змісту.
Повернувшись на Україну, і звернувся у відділення Приватбанку, де оператор, почувши моє запитання, відповів, що відповіді немає, навіть не глянувши на мою кредитку.
При такому відношенні до своїх клієнтів, я вирішив закрити всі свої карточки та рахунки у Приватбанку та перейти в інший банк, котрий поважає своїх клієнтів і котрому можна довіряти.

Не рекомендую Приватбанк нікому.
7 січня 2019, 8:44
Шановний Автор!
Нам дуже шкода, що сталась така прикра ситуація.
Банк приймає рішення щодо розміру кредитного ліміту та про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників. На превеликий жаль, за результатами чергового перерахунку цієї моделі банк змушений був переглянути своє рішення щодо розміру Вашого кредитного ліміту.
З повагою, ПриватБанк.

Ze12
Ze12
7 січня 2019, 14:28
Стандартный ответ всем клиентам. Плевать банк на них хотел. Будь хоть самым лучшим. Как же вы планируете развиваться, ув. Приватбанк? Вы плюете в лицо клиентам.
Zhmunya
Zhmunya
7 січня 2019, 22:13
А почему вы решили, что они хотят развиваться, когда последние 4 года они деградируют?
Yevhen Н
Yevhen Н
14 квітня 2021, 21:43
Після такої стандартної відповіді я обнулив кредитний ліміт і далі користуюся послугами від іншого, надійнішого банку. Я отримав надійного фінансового партрера, а Приватбанк, через своє непорядне ставлення до клієнтів втратив чергового клієта і джерело доходів.
Вот тільки цікаво чому банк за результатами чергового перерахунку цієї матаматичної моделі, коли я дуже рідко користуюся послугами банку, а кредитами я взагалі не користуюся, банк продовжує мені навязувати свої послуги, в тому числі і досить великий кредитний ліміт.
Для того, щоб остсточно підірвати довіру до себе, банк, шляхом збільшення вартості обслуговування карточок, довів до того, що я змущений був закрити свої Золоті карточки.