Приватбанк обманює клієнтів

Людмила Гридасова 4 січня 2019, 17:17
Відділення за адресою: Дніпро, Набережная Победы, 30
Доброго вечора! Чотири роки назад з моєї кредитної і соціальної карток були викрадені кошти, я це довела в суді у позові проти Приватбанку. Рішенням суду позов задоволено — припинити нарахування штрафів, пені та відсотків на зняті шахрайським способом кошти та відновити стан моїх рахунків на дд.мм.гг. Приватбанк не припинив нарахування штрафів, пені, відсотків, подав на мене позов. Рішенням Верховного суду позов Приватбанку відхилено. Я змушена була написати заяву до Державної Виконавчої служби, де вказала рішення суду про припинення нарахування штрафів, пені та відсотків на зняті шахрайським способом кошти та відновити стан моїх рахунків на дд.мм.гг. Виконвча служба відкрила Виконавче провадження, банк знехтував, нарахувала штраф 5000 грн.- Приватбанк знехтував, нарахувала ще штраф — банк знехтував. Закрито Виконавче провадження, направлено лист до кримінальної міліції. Поки що чекаю відповіді… Скажіть, будь ласка, чому коли суд приймає рішення на користь Приватбанку, то вони приходять до відповідача і забирають останнє, а коли навпаки — то повністю ігнорують і суд і Виконавчу службу? Де мені, простій сільській вчительці, ще шукати правду?
PrivatBankQM 4 січня 2019, 17:45
Шановна Людмила!
Ми дуже зтурбовані тим, що виникла така ситуація.
Будь ласка, дозвольте нам розібратись в питанні, для цього, направте в особистому повідомленні Ваш номер телефону, котрий залишали в банку.
З повагою, ПриватБанк.
Мінфін
Відповідь адміністратора
5 січня 2019, 9:42
Відгук підтверджено «Мінфіном» (на 05.01.2019).
Користувач надав докази за запитом адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом даного банку.

5 січня 2019, 21:16
Потому что вы одна, а у них система по выбиванию долгов и законы в нашем государстве для тех кто их соблюдает, а не для всех.
Очень жаль что вы не смогли даже через ВСУ их нагнуть и это показательно.
Напишите Президенту — он же гарант, пусть хоть что-то сделает для народа.
5 січня 2019, 21:53
Так, дійсно, залишився тільки президент. Хатіє і Авакову писала, але відповідей не дочекалась. Тяжко бути одним у полі воїном :(
5 січня 2019, 22:34
Не отчаивайтесь. Вода камень точит. Пишите, бумага и электронная почта все стерпят и не нервничайте — это никто не компенсирует.
Пишите на электронную почту Привату каждый день с требованиями. Не будут отвечать пишите в прокуратуру о нарушении закона об обращении граждан и в НБУ телегу накатайте и долбите их пока не решат ваш вопрос.
Я бы лично так делал имея ваши документы.
Достать можно кого угодно — у меня опыт большой в этом вопросе.
Только пишите, а не звоните.
Вам надо свою систему запустить и она даст результат — проверьте.
5 січня 2019, 22:47
Дякую за пораду, уже такий довгий шлях пройшла, що не хочеться відступати :)