denissiletskiy 4 червня 2022, 12:46
Мошенниками с моей карты было списано больше 60 тысяч гривен, о чем я немедленно сообщил в банк и подал заявление на возврат денег. На следующий день банк рассмотрел мое заявление и ответил мне отказом. Написал письмо в банк, жду ответа, хотя оператор Приватбанка мне уже сказала что ответ будет отрицательный. Теперь внимание, как вы думаете, когда с твоего счёта мошенники списывает деньги, банк должен видеть на какой счёт и в каком банке они перечисляются? Но банк мне ответил что они эту информацию не видят.Т.е банк не видит куда с моей карты перечислены деньги!!! Дальше просто занавес и разговаривать с ними уже не о чем. Подал иск в суд и пишу жалобу в НБУ. Это не банк, а недоразумение, с системой безопасности платежей ниже нуля.
4 червня 2022, 14:57
На жаль, за даними з відгуку не вдалось вас ідентифікувати, щоб перевірити інформацію. Ми звернулись в приватному повідомленні для уточнення ваших контактних даних.
Дмитрий Гайковский 4 червня 2022, 10:02
Подскажите еще стоит надеяться на помощь в 6500 грн???
4 червня 2022, 11:20
Міністерство економіки є розпорядником державних коштів, який відповідає за нарахування коштів на вказані рахунки користувачів.
Банк є отримувачем коштів від Міністерства економіки і здійснює зарахування на картку одразу, як тільки гроші надходять на рахунки банку.
На скільки ми бачимо, є деякі затримки у фінансуванні від Мінекономіки — потрібно почекати. Банк відразу зарахує після отримання фінансування.
Роман Королев 4 червня 2022, 6:43
Приватбанк создал сам себе проблему, заблокировав кредитную карточку, и карточки, где есть мои деньги. Так как я по вашему должен оплатить кредит, если вы все заблокировали? Деньги приходят только на карты, что дальше? Вы в курсе, что вы теперь пользуетесь моими деньгами, которые заблокировали, а я беру 100 процентов в день. Так теперь вы мне будете должны.
4 червня 2022, 9:27
Доброго ранку!
Рахунки було заблоковано з метою дотримання вимог чинного законодавства в сфері фінансового моніторингу. Ваше питання було розглянуто профільними фахівцями і за результатом надано зворотній зв'язок.
Добрый день, возникла проблема, которую решить не удаётся. В связи с военным положением пришлось покидать страну, во время переезда была утеряна сим карта к которой привязана карта привата. Сейчас необходимо провести оплаты, погасить кредит и даже просто узнать что на счету. Чего я сделать не могу так как не было сим карты и войти в приват нет возможности. Связывалась уже много раз с операторами, помочь мне ничем не могут. Хочу погасить задолженность и не могу, так как нет доступа к личному кабинету. Уже восстановила сим карту, но связаться с операторами невозможно! Либо не отвечают, либо не могут ничем помочь. Процент по кредиту будут насчитывать регулярно, а помочь оплатить не могут!!!
4 червня 2022, 9:29
Доброго ранку!
Ми звернулись в приватному повідомленні для уточнення ваших контактів та перевірки інформації.
tolpa1599 3 червня 2022, 18:28
К самому привату претензий нет, но.
На вашу карту человек принимает платежи на украденный и к тому же не рабочий товар. Пытается торговать от чужого имени. Сначала мы коллективом отключили все онлайн оплаты на его сайт (Wayforpay, Interkassa), а теперь он взялся принимать оплату просто на свою карту.
Вот его сайт: opencartmodules.com, при оформлении заказа после нажатия «оформить» появляется номер его карты.
5168 1800 0040 1908
Будем подавать в суд!
3 червня 2022, 19:49
Вітаємо!
Картка, що вказана у вашому відгуці не належить ПриватБанку. Радимо вам звернутися до правоохоронних органів.
yursovetnik 3 червня 2022, 16:35
Сьогодні, банком було заблоковано мою картку. При звернені до банківської установи щодо надання відповіді на якій правовій підставі заблоковано картку, відповідь отримав наступну: картку заблоковано, через те, що ми побачили у вашій кредитній історії, що у вас є пропущений платіж в іншому банку. На вимогу надати мені відповідь, чи я порушив умови договору з Приватбанком? Відповідь — ні! По мені є рішення суду, щодо стягнення грошових коштів? Ні! Відкриті виконавчі провадження? Ні!
Так от в мене питання, на якій правовій підставі банком заблоковано мої кошти в розмірі 1500 грн??? Мені не потрібна відповідь про ТОВ «Бюро кредитних історій», оскільки це є юридична особа, рішення та інформація якої не повинні нести жоден правовий наслідок! Оскільки в нас правова держава, то лише рішення державних органів мають впливати на рішення щодо обмеження прав фізичних осіб.
Вимагаю розблокувати кошти, та вибачитись за спричинені незручності.
До того ж ця ситуація виникла у воєнний час, та коли багато людей позбавленні робочих місць, ДЕРЖАВНИЙ БАНК викручує руки гірше ніж москальські гниди. Вважаю, що такі рішення банку мають бути висвітлені у ЗМІ та надано правову оцінку.
3 червня 2022, 18:30
Вітаємо!
Нам сумно, що ви відчули незручності та окремо приносимо вибачення, що після звернення в підтримку у вас залишився неприємний осад. Ми проведемо бесіду з нашим оператором для покращення якості обслуговування.
На жаль, зараз вам недоступні кредитні кошти. При цьому ви зможете користуватися особистими коштами при відсутності заборгованості. На даному етапі, банк проаналізував поточний стан та історію використання картки, і прийняв рішення встановити подібне обмеження. При прийнятті банком рішення про його скасування ви будете додатково сповіщені по SMS.
Також, ви отримаєте офіційну відповідь стосовно вашої ситуації, згідно регламенту.
Anastasiia01 3 червня 2022, 16:28
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Марії Лисиченко, 19-А
02.06.2022 я проводила получение перевода Вестерн Юнион в сумме 2800$!!! По итогу, пока обрабатываясь банком запрос, перевод был забракован. Какого лешего непонятно! На горячую линию звоню, пока через эту Яну достучалась к оператору, прождала минут 10, оператор говорит мне это ошибка со стороны отправителя. Иду в отделение, пока иду, проверяю перевод по вестерн и вот изумительно, в системе вестерн юнион перевод отображается как выплаченный…просто шок. В отделении как обычно никто нихрена не знает. Говорят ошибка со стороны отправителя. Ну отправитель пошёл в банк у себя утром в Корее, ему предоставили все документы по транзакции о том что все оформлено и перевод отправлен успешно. Мне не предоставляют ничерта. Оформили заявку 33050998 это максимум что сотрудники банка сделали. Я видела подобный отзыв год назад, у девушки была подобная ситуация и ей почти 2 недели морочили голову. К слову, ради интереса, сегодня специально оформила все через моно банк, думаю проверю, может и правда сбой в самом вестерне, но вот чудо, у моно банка проблем не возникло, перевод был получен в течении 7 минут, удивительно, Приват Банк, не правда ли? Хотелось бы узнать когда будут возвращены деньги мне или отправителю обратно. Это не 5 копеек, сумма существенная.
3 червня 2022, 18:03
Наші фахівці вже з'ясовують усі обставини щодо даної помилки. Зробимо все можливе для якнайшвидшого вирішення вашого питання.
Assia 3 червня 2022, 14:16
Відділення за адресою: Київ, вул. Тулузи, 3-Б
Приїхала в Київ як переселенець, моє село окуповане, почала працювати прийшла заробітна плата, десь через 2 неділі приходить смс що зроблений переказ на 5000 тис., та картка заблокована и приват 24. Пішла в банк до консультанта вона не знає куди переказані гроші чому не телефонували та смс не приходив, ідіть в поліцію банк невинен, гроші так и не повернули и не якою інформації.
3 червня 2022, 16:23
Нам шкода, що з вами трапилася така ситуація. Фінансова безпека клієнтів — є нашим пріоритетом. Ми робимо все, що не дати шахраям жодного шансу заволодіти вашими коштами, однак, в деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок недобросовісних осіб. Подібна оплата могла пройти тільки при володінні інформацією про номер картки, СVV коду і терміну її дії.
На жаль, з боку платіжної системи оскаржити цю операцію немає можливості, так як при її проведенні були введенні не тільки реквізити картки, що мають бути відомі лише її власнику, а також було підтвердження за допомогою 3D Secure (введення коду з смс, яке відправляється на фінансовий номер клієнта, або в Приват24).
В даному випадку, радимо вам звернутися до правоохоронних органів, а ми, в свою чергу, завжди готові посприяти розслідуванню після офіційного запиту поліції.
Сергій Брижак 3 червня 2022, 13:46
Відділення за адресою: Полтава, вул. Європейська, 155
Заказал у данного «интернет магазина» телефон, уверяли что продают в пол цены из-за банкротства множества отделений про продаже телефонов в связи с военным положением, но перед отправлением надо отправить на карту 50 % стоимости товара (электронный чек и транзакция присутствует, переписка в инстаграмме сохранилась), через пару часов заблокировали по это странице http:// instagram.com/smartphone_top_ukraine/ По реквизитам подписались «4149 3900 0806 9469 Кононихин Максим Юрьевич» можно их привлечь к административной ответственности и вернуть свои деньги?(Отправил им 750 грн). Спасибо!
3 червня 2022, 15:50
Нам дуже шкода, що ви зіткнулись з такою ситуацією.
Банк зацікавлений у тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку та затримання зловмисників, які вчиняють протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно законодавству, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк, у свою чергу, завжди готовий посприяти цьому будь-яким необхідним чином. У випадку спроби вчинення щодо вас шахрайських дій, банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, так як стороною, проти якої ці дії було спрямовано — є ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства, ми рекомендуємо вам звернутися до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом усю необхідну інформацію.
ABBAT63 3 червня 2022, 9:24
Переводила деньги с карты другого банка на счёт по реквизитам в ПриватБанке.В ПОРТМОНЕ. Так у них там опять киберполиция непонятно чем занимается- длинная переписка и с ПОРТМОНЕ и, как выяснилось, что оплата была произведена и квитанция есть- но в ПРИВАТБАНКЕ ДЕНЬГИ ПЕРЕВЕЛИ НА ЛЕВУЮ КАРТУ 5221 19…2343 Mastercard/ПРОСТІР…Вот такой беспредел в ПРИВАТБАНКЕ…ещё сворованные деньги с 14 октября 2019 года не вернула, хотя и заявление несколько раз полищыя заставляла за 3 года переписывать- виновных не нашли…ушла с воровитого банка…гадко…осадок ужасный…так опять вытворяют, что хотят…то деньги за лекарства и операцию крадут, то просто им ещё чего-то хочется …на улице война…а они твари 443,70 грн решили заработать…пусть все мои болезни и ГОРЕЗЛОЩАСТЬЕ и все злыдни и лечения всё ВСЁ ДО ОСТАТКА забирают себе вместе с моими деньгами…я им даже эти копейки с пенсии подарю на вечные лекарства- пусть Вселенная им от меня вместе с денежкой перешлёт…я только спасибо и БЛАГОДАРЮ скажу ВСЕЛЕННОЙ!!!
3 червня 2022, 10:33
На жаль, з вашого відгуку невідомо, яка саме провина банку в зазначеній ситуації.
Ми звернулися до Вас в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та детальніше розглянути ваш випадок.
MVI25252538 2 червня 2022, 16:36
11.04 та 12.04 приложение приват24 не працювало бо в них був якийсь глюк. 13.04 мені прийшло повідомлення що недостатньо коштів для розрахунку. Я ніякі операції не проводив давно вже з цією кредитною картою і вона взагалі була закрита. Я відразу ж подзвонив і заблокував її. Сума викрадених коштів склала близько 20 000 грн. Зарєстрував в них ще заявки на крадіжку коштів і написав заяву до кіберполіції. Віз і нині там… Сьогодні вони з мене здерли 520 грн за відсотки користування кредитом. Ще й кажуть що ви платитимете ті викрадені кошти.
Допожіть будь ласка як подати в суд на приват банк та змусити їх повернути викрадені кошти.
2 червня 2022, 19:25
Вітаємо!
Нам дуже шкода, що з вами трапилася така ситуація. Регламентні роботи в Приват24 проводилися з 23ї години 10 квітня до 8ї години 11 квітня, тому вони не мають відношення до операцій по вашій картці.
Хочемо звернути вашу увагу, що дані оплати могли пройти тільки при володінні інформацією про номер картки, СVV коду, терміну дії та у разі, якщо картка активна. Реквізити картки шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами (наприклад, камери спостереження на касах магазину і недобросовісні охоронці, передання картки до рук при оплаті, ненадійні сайти). Спробуйте згадати, чи не було у когось доступу до вашої картки.
Шанси оскаржити дані операції і повернути кошти розцінюються як високі, однак розгляд подібних справ строго регламентовано правилами міжнародних платіжних систем і може зайняти від 45 до 120 днів.
Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб допомогти у вирішенні питання на вашу користь.
Lyuba21 2 червня 2022, 14:59
Мені прийшла благодійна допомога 5000 грн на закупівллю життьево необхідних мені ліків, ПриватБанк просто взяв і списав 2000 грн з цих грошей тим самим залишивши мене без змоги закупити собі ліки. ПриватБанк мав до мене позов про заборгованість, потім цей позов відізвав щоб повернути судові витрати 2000грн (судовий процес відзиву позову закінчився 31.05.2022). Так як я інвалід 2 групи з дитинства пожиттево то згідно закону будь які судові витрати я маю право не сплачувати про це я не одноразово повідомляла ПриватБанк і він про це чудово знае, але все одно він мені ціх 2000 грн записав як штраф і в тей же момент і ще і з держави назад також собі поверне 2000 грн. Боргу перед ПриватБанком я не маю, але і 2000 грн які вони мені приписали за судові витрати як штраф і які вони вони все одно отримають від держави і які я згідно закону маю право не сплачувати дарувати їм не буду. От такий ПрватБанк який сам займаеться Благодійною Допомогою краде сам Благодійну Допомогу з рахунку
2 червня 2022, 17:41
Ваше питання було розглянуто нашими профільними фахівцями та по результату вам телефонував наш співробітник, однак, на жаль, ви не виходили на зв’язок.
АТ КБ «ПриватБанк» є банком, який сумлінно та точно дотримується вимог чинного законодавства України. З нашого боку, до суду було надіслане відповідне клопотання щодо повернення судового збору, однак, на жаль, станом на сьогодні, відсутні дані про розгляд даного клопотання судом, тому на поточний момент заборгованість є актуальною та підлягає погашенню.
З повагою, ПриватБанк.
Заблокировали расчётный счет терминала, также заблокирована работа с терминалом, оплаты по терминалу проходят, но деньги теперь на транзитном счете, как утверждают сотрудники. Но кроме отделения Приватбанка и горячей линии 3700 нет способа решения и не до кого обратится, но в этом вопросе они отвечают, что не знаю в чем причина!
2 червня 2022, 13:13
Вітаємо!
Бачимо, що блокування вашого розрахункового рахунку не відбувалось.
Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та детальніше розібратися в ситуації.
sonor 1 червня 2022, 23:35
1,06,22 перший!!! раз в цьому місяці спробували зняти 600 злотих — шиш вам. Приват написав: перевищення ліміту зняття готівки за кордоном. Тобто ліміт цей, виходить, 0 грн 00 коп.
Таке відбувається з моєю карткою і з карткою доньки не перший тиждень то ж може статися і з вами.
Приватівські писаки не визнають проблеми з боку банку і впарюють стандартні відписки.
Забирайтке гроші з приватівських карток це початок їхнього кінця.
2 червня 2022, 10:07
Через великий попит на готівку, в деяких регіонах, на прохання місцевих банків, встановлене додаткове обмеження на її зняття. Спробуйте, будь ласка, зняти кошти пізніше.
zxcvb98 1 червня 2022, 19:10
Два с половиной месяца пользовался кредитным лимитом по карте голд.
Первого мая списали процент за пользованием кредита, вопросов нет.
В мае весь долг по кредиту был полностью погашен. Но сегодня из личных средств банк снял 500гр и написал (Відсотки за використання кредитного ліміту починають нараховуватися тоді, коли Ви не погасили мінус по карті протягом пільгового періоду.)
я погасил полностью долг! Что еще за списание ПРИХВАТ БАНК???
1 червня 2022, 20:16
Добрий вечір!
Якщо станом на 1.05.2022 картка не була в пільговому періоді і на ній була заборгованість відсотки продовжують нараховуватись протягом травня до моменту погашення заборгованості. По вашій картці відсотки нараховані та списані коректно. Радимо ознайомитись з інформацією про те, як працює пільговий період і нарахування відсотків за посиланням: https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna
Згідно з умовами договору відсотки нараховуються за кожен день окремо, а списання відсотків нарахованих за поточний місяць відбувається першого числа наступного місяця. Наприклад, якщо на картці була заборгованість з 1 по 20 травня то саме за цей період і були нараховані відсотки.
NataAnatolievna 1 червня 2022, 16:28
Мне отправили из Австрии перевод 2500 Евро
При зачислении на карту приватбанка деньги списали с РИА, но на карту они не дошли
По информации от РИА средства были переведены в ПриватБанк, а банке их нет
Подала заявку, но ее не могут решить. В службе поддержки только и пишут — ожидайте

Ужасное обслуживание, никакой информации не дают. Где деньги не говорят
2 червня 2022, 9:58
Вітаємо!
Нам шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. З нашого боку вже поданий запит в систему RIA для з'ясування всіх обставин. Очікуємо на відповідь разом з вами.
Verbinskaya1996 1 червня 2022, 15:46
Відділення за адресою: Херсон, пр-т 200-річчя Херсону, 32
Здравствуйте
Я воспользовалось кредитным лимитом
Сумма была 34 тысячи
Сняла всю сумму в начале февраля 2022 года
Погошала задолженность частями, каждый месяц платила все вовремя. (Хотя с нынешней ситуацией в стране, было очень трудно)
Полностью оставшиеся сумму погасила 23 мая 2022 года (было 19 тыс)

Но почему-то мне за май начислялся процент, и пишешься чтобы не платить процентов за использоние кредита, все траты нужно погасить до 25 ИЮЛЯ

Какие траты? Если я полностью погасила всю задорность
И после того как задолность была погашена, я лимитный процент снизила до 0.
Каким образом мне начисляется процент?

К оператору невозможно дозвониться
1 червня 2022, 16:27
Якщо станом на 1.05.2022 картка не була в пільговому періоді і на ній була заборгованість, про що ви знаєте і самостійно зазначили, відсотки нараховані коректно. Згідно з умовами договору відсотки нараховуються за кожен день окремо, а списання відсотків нарахованих за поточний місяць відбувається першого числа наступного місяця. Таким чином, якщо на картці була заборгованість з 1 по 23 травня то саме за цей період і були нараховані відсотки. Радимо ознайомитись з інформацією про те, як працює пільговий період і нарахування відсотків за посиланням: https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna
ihorechek 1 червня 2022, 14:00
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 158
Звернувся сьогодні у відділення обміняти пошкоджену банкноту номіналом 20 гривень. Розміняли її на 2 монети по 10 гривень дуже швидко.

Кому цікаво, 4 січня звертався у це ж відділення і там мені відмовили обміняти пошкоджені 10 гривень, але тоді була інша операторка на кассі. https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/263763/
1 червня 2022, 15:23
Касир приймає рішення щодо можливості прийняття купюри зважаючи на ступінь пошкодження та зношеності. У спеціально облаштованих відділеннях приймаються всі купюри, в тому числі значно зношені.
Раді, що ваше питання було вирішено. Дякуємо, що ви з нами.
Djony 1 червня 2022, 11:43
На счету оставалось 100грн 68коп пополнил счёт на 900грн должно быть 1000грн 68коп, а на счету
900грн 68коп Иресть 100грн испарились!!!
В поддержке ответили что ничего не списывалось. Воры!
1 червня 2022, 12:33
Весь рух коштів ви можете бачити в своєму Приват24 і впевнитись в тому, що баланс є коректним. Адже поповнення картки було здійснено на меншу суму, ніж вказано вами у відгуці. У разі, якщо було б списання з картки ви б могли бачити його у виписці. Радимо переглянути виписку.
Марина Радченкова 31 травня 2022, 22:58
28 мая 2022 года с карты приват банка было списание средств, после снятие в банкомате г. Киев, хотя я территориально нахожусь заграницей в связи с войной в Украине.
В момент снятия средств я получила странное смс с финансового номера банка, с которого ранее получала коды подтверждения при проведении фин. операций (скрин отправляла в чат при общении с оператором, о том что означает приписка в конце смс оператор не ответил).
Далее пыталась через службу поддержки сменить финансовый номер для уточнения деталей по данной операции, оказалось в банке не работает должным образом настройка идентификации клиентов, ожидаю обещанный звонок из банка второй день.
31 мая 2022 года получила смс по заявке о том что возврат средств не возможен. Написала оператору в чат, услышала обвинения в свой адрес что данное действие совершала я. Хотя полагаю у службы безопасности есть возможность увидеть кто снимал средства и каким образом проводилась данная процедура.
Вывод один — банк покрывает мошенничество в нелегкое военное время.
Увы неприятно это знать!
1 червня 2022, 11:18
При знятті без картки в банкоматі ПриватБанку треба спочатку увійти в акаунт Приват24 (для цього необхідно знати пароль від Приват24), а також ПІН-код картки, який треба ввести після вибору картки і суми зняття. Лише після цього можна відсканувати QR-код на банкоматі та отримати готівку. Таким чином, знати лише код із смс недостатньо для проведення такої операції. Окрім того, код відправляться лише на фінансовий номер до якого не має бути доступу ні в кого, окрім власника картки.
Щодо зміни фінансового номеру ви можете звернутись в онлайн підтримку на нашому сайті. Ми проведемо роботу з фахівцем з яким ви спілкувались в підтримці при попередньому зверненні.
Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Зі своєї сторони банк надасть всю необхідну інформацію для проведення розслідування, якщо від правоохоронців надійде відповідний запит.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝