Реструктуризація

Viktor Dazhura 14 грудня 2018, 12:41
Добрий день, звернувся до банку з проханням реструктуризації заборгованості по кредитній картці, так як вже їхні місячні списання по відсоткам більші ніж усі мої доходи, від банку приходить просто відповідь, що дана послуга мені недоступна, і надалі дзвонять, лякають судами і т.п. і просять внести хоч би 500грн.(це при списанні кожного місяця більше 6тис.). Цікавий момент — термін дії картки вийшов у грудні 2017р., знайшов інформацію, що ВСУ прийняв рішення, що банк має право нараховувати відсотки після закінчення терміну дії картки, але на рівні не вище облікової ставки, пояснюю це банку, але вони і слухати нічого не хочуть і продовжують нараховувати відсотки на відсотки в геометричні прогресії. Я справно користувався протягом п'яти років даним банком, платив завжди вчасно відсотки, а тільки настали тяжкі часи, відразу ставлення до тебе, наче ти ніщо. Дуже образливо. Думаю подати на приват до суду і більше ні копійки їм не переплачувати.
14 грудня 2018, 12:55
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулись з такою ситуацією.
Надішліть, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua деталі ситуації, що сталась, а також Ваші контактні дані, щоб ми могли допомогти у вирішенні питання.
З повагою, ПриватБанк.

14 грудня 2018, 12:59
А який зміст, вам писати? я вже неодноразово, це робив і писав і дзвонив, а від вас тільки шаблонні відповіді, і ніякої ні аргументації, ні поваги, ні бажання піти на зустріч, щоб вирішити дану проблему. ганьба привату!
Toxa David
Toxa David
14 грудня 2018, 13:16
Согласно ЗУ «Про споживче кредитування», который вступил в действие с 20.06.2017 стаття 21
2. У договорах про споживчий кредит пеня за невиконання зобов'язання щодо повернення кредиту та процентів за ним не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, та не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.
Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення зобов'язань споживачем на підставі договору про споживчий кредит, не може перевищувати половини суми, одержаної споживачем за таким договором, і не може бути збільшена за домовленістю сторін.
14 грудня 2018, 13:31
Дякую.