Збій в системі

Pavlo2202 9 грудня 2018, 15:05
Вчора ввечері намагався здійснити покупку гри в PlayStation store, але кошти не потрапили на сайт, гру не купив, але гроші списали. Звернувся до онлайн сервісу, де консультанти нічим не змогли мені допомогти крім того, що вибачились. Сказали чекати два дні і так кошти повернуть мені. Дякую за хороші вихідні, просто взяли і зіпсували настрій своїм банком. Оформив карту спеціально для оплат в інтернеті, але зараз жалкую, що обрав для цього саме приватбанк. Я розумію, що співробітники нічим допомогти мені не можуть, але чекати свої кошти два дні не хочу. При цьому бачу відгук людини, яка звернулась до банку і йому відразу вирішили дану проблему. Оцінку 5 зірок поставив лише тому що, працівники онлайн сервісу швидко підключаються і вічливо спілкуються
PrivatBankQM 9 грудня 2018, 15:16
Шановний Автор!
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. Перепрошуємо за завдані незручності.
Дозвольте нам перевірити інформацію та допомогти у вирішенні питання, для цього направте в листі на пошту help@pb.ua деталі ситуації та Ваші контактні дані.
З повагою, ПриватБанк.

Toxa David
Toxa David
10 грудня 2018, 8:48
«але чекати свої кошти два дні не хочу» — сначала два, потом семь и через 45 дней вопрос решиться. Пусть лучше я окажусь не прав.