Увага в терміналі!

Інна Зосименко 30 листопада 2018, 11:39
Здійснюю поповнення власної карти унівесальної через термінал, кладу на рахунок 200грн, купюрами по 100, вкінці операція успішна, гроші зарахуються протягом певного часу. Через дому на рахунку грошей немає. Дзвоню на 3700, подаю заявку. Відповідь банку нічим не можемо допомогти, операції за вашою карткою не було, надлишкових коштів через інкасації не виявлено. камери спостереження немає, якщо ви не згодні пишіть заяву до міліції. Все супер, я вже прям бажу як товариші міліціонери ржуть з заяви на 200 грн, і один по перед одного біжать в банк шукать мої гроші. Просто якщо чесно шкода власні кошти, я регулярно користуюсь коштами коли плачу комуналку, поповнюю робочі та власні телефони та інтернет. За багато років співпраці з приват банком ні разу не було ніяких проблем. Тримала депозити в данному банку. Тепер при поповнені через термінал, одразу робитиму перевірку балансу + додатково відео фіксація на моб телефон бо ми як клієнти залишаємось абсолютно не захищені!!!
30 листопада 2018, 11:48
Доброго дня! Дозвольте, будь ласка, нам детальніше розглянути Ваш випадок і допомогти. Повідомте на help@pb.ua деталі операції і контакти для зв'язку з Вами, вказавши посилання на відгук. Сподіваємося на зворотний зв'язок!

USD 39.4 40

USD 39.4 40