Нав"язлива реклама своїх послуг

plukashenko 15 листопада 2018, 17:21
Раз в декілька днів телефонує робот і пропонує оформити картку. Телефонує постійно з нового номеру, тому чорний список не проходить. Судячи по попереднім аналогічним відгукам про цю компанію, радять писати листи, ще з посиланням на відгук!? це ж навіщо, чому не зробити чесно і не забезпечити всіх людей дієвим механізмом відмови від подібних розсилок? Дуже негативний залишок від взаємодії з Приватом, хоча і маю в них картку.
15 листопада 2018, 17:36
В банку є агентська програма. Це залучення клієнтів на продукцію нашого банку. Виступати в ролі агента може будь-який клієнт банку. За результативні заявки агент отримує грошову винагороду. Ймовірно, на Ваше ім'я було залишено заявку, згідно з якою банк здійснює дзвінок для підтвердження інформації.
Подавати такі заявки без згоди клієнта, що залучається, агентам заборонено, тому нам і потрібні Ваші контакти, щоб ми могли розібратися в ситуації, що склалася, і вирішити питання.

plukashenko
plukashenko
15 листопада 2018, 17:40
Тих даних що я Вам залишив разом з коментарем вистачить щоб ідентифікувати агента? І виходить що мене вже подавали разів 30ть з негативним результатом?! Можливо Вам варто поставити перевірку чи номер вже використовувався до цього при подачі заявки?
15 листопада 2018, 21:46
Я месяц саппорт привата посылал на… помогло больше не звонят… аналогичная ситуация была…
19036256
19036256
21 листопада 2018, 18:24
В интернете много негативных отзывов, что звонят с номера 0567369129, называют его мошенническим, а это номер ПРИВАТ-БАНКА для входа в интернет кабинет Приват-24 при переводе денег с карты на карту.Кто не верит, предлагаю войдите в Приват-24, введите свою карту и другую карту, дату срока действия и CVV код, сумму перевода, и перед переводом на Ваш телефон поступит звонок именно с этого телефона 0567369129, и автоответчик спросит-Вы совершаете перевод на такую-то сумму? Если ДА-нажмите 1, если нет-нажмите 2, или нажимайте двойку или с бросьте, и перевода, без подтверждения не будет.Я проверила.Но перед этой проверкой, раньше, в 20часов вечера, звонок с этого номера производился не автоответчиком, а девушкой, которая представилась оператором Приват-банка, Днепропетровского отделения, я ответила, что мне не интересны предложения из моего банка с другого города.
21 листопада 2018, 22:24
С маршрутизатора когда звоните можно выставить любой номер… отследить можно только как пакеты по ip проходят… маршрут и все…