Допекли

Fisherman79 23 жовтня 2018, 11:50
1)Поповнював карту для виплат через термінал, вказав потрібну карту(карта дійсна була до 9.18) в мене запитало суму поповнення, вказавши суму, поклав на 150грн більше, термінал не давши змоги решту покласти на мобільний номер, вирішив залишити її собі. Відразу подзвонив в приват, оператор повідомив мені, що у вас решту і куди її діти, і повідомив мені що ваші гроші після відновлення мною карти, з«являться 1-3 дні :)!!!
2)Прочекавши в черзі на відновлення карти близько години, оператор повідомив мені:»ідіть погуляйте, бо до 12,00 в них там якісь проблеми"
3) Заїхав на АЗС, замовив до повного, розраховував на кредитну карту(ліміт був 25000грн використано було 2500грн) розрахуватися не зміг банк не попередивши змінив кредит до 2500грн, Дякую опрератору АЗС який повірив на чесне слово, і я через 20хв привіз кошти!
а приват БАНКУ _!_
23 жовтня 2018, 13:46
Уважаемый Автор!
Приносим свои извинения за доставленные неудобства.
По вопросу возврата средств, они были возвращены на Вашу карту в день сбойной операции. Ознакомиться с выпиской по карте Вы всегда можете при помощи Приват24, пройдя в меню «Мои счета».
Что же касается кредитного лимита карты, банк принимает решение о размере кредитного лимита и о его предоставлении на основании математической модели, которая строится на сотнях и даже тысячах показателей. К большому сожалению, по результатам очередного пересчета этой модели банк вынужден был пересмотреть свое решение о размере Вашего кредитного лимита.
Ещё раз приносим свои извинения за сложившуюся ситуацию.