ПриватБанк блокирует счета пенсионеров на протяжении 5 лет .

Карапетян Наталья 13 жовтня 2018, 3:55
Відділення за адресою: Одеса, вул. Люстдорфська Дорога, 58
КОЛЕКТИВНА  ЗАЯВА

У 2014 році кожен з  нас окремо уклав договір банківського рахунку з ПАТ КБ «ПриватБанк». Через деякий час користування рахунками банк без будь яких пояснень припинив виконання будь яких наших розпоряджень, щодо перерахування і видачі відповідних сум з наступних карткових рахунків.
5168742330198445
Коли ми звернулись до банку з вимогою пояснити такі дії банку, нам працівником банку було пояснено, що наше право розпоряджання рахунком обмеженно банком оскільки нібито гроші були одержані нами злочинним шляхом.
Жодних документів які б свідчили про те, що ми вчинили правопорушення банк нам не надав, ані вироку ані будь якого іншого рішення суду.
Таким чином ми на протязі 59 місяців не маємо можливості розпоряджатись власними коштами.

ПРОСИМ

Зняти усі Обмеження права розпоряджання наступними картковими рахунками:

5168742330198445

10.11.2018
Ішков Олександр Миколайович

Ковалішин Марія Петрівна
Ішков

Карапетян Наталя Ігоровна

Убедительна проcим Вас еще раз разморозить деньги на указанных Вами картах, т.к замороженные Вами средства крайне необходимы для жизни.Карапетян Наталья Игоревна находиться с в крайне нехорошем состоянии здоровья, срочно нужна операция! Вы держите наши деньги на протяжении 5 лет, пожалуйста верните, они нам сейчас очень нужны.
13 жовтня 2018, 19:16
Для решения Вашего вопроса рекомендуем обратиться клиентам в ближайшее отделение банка для формирования заявки для рассмотрения возможности снять ограничение по Вашим картам.

13 жовтня 2018, 8:23
Да, Приват он такой)
DCLXVI
DCLXVI
13 жовтня 2018, 9:25
Во банк дает. Вы клиенты банка всего 4 года а банк умудрился блокировать карты 5 лет. Дак что ещё Вы здесь приврали, да и год 2014 наводит на смутные догадки вашей деятельности.
MykolaA
MykolaA
13 жовтня 2018, 10:39
То: Сергей Андрущак #
«Подайте письменную жалобу в банк, заявление в полицию. Если не поможет — обращайтесь в суд.» — наивный вы наш. Да если бы были основания, давно бы нашлись желающие из вашего цеха подзаработать на горе несчастных людей. Ан нет.
17 жовтня 2018, 14:04
Вам чужие заработки покоя не дают?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ПриватБанк блокирует счета пенсионеров на протяжении 5 лет .