Служба безпеки працює добре,але ....

Ira26101969 16 вересня 2018, 1:01
Банком дуло заблоковано мою картку ´універсальна`, на тій підставі, що у мене погана кредитна історія в інших фінансових установах, тобто я — ненадійний позичальник. Я неодноразово описувала ситуацію, що сталась зі Студеніковрю Іриною Володимирівною і втраченим у 2016 році паспортом СН 655 325, внесеним в реєстр Д МС як не дійсний, котрим скористались шахраї, на сайті Мінфіну. Аналітична служба УБКІ взяла до уваги, та внесла до моєї кредитної історії в 2018 р. записи, про позики, надані шахраям по втраченому у 2016 році паспорту. Незрозумілі санкції саме Привату, адже я багато років є вашим кллієнтом, та ніколи не було жодних нарікань щодо співпраці.
16 вересня 2018, 12:41
Дозвольте нам детальніше розглянути Ваш випадок і допомогти. Повідомте, будь ласка, на help@pb.ua опис ситуації і контакти для зв'язку, вказавши посилання на відгук.

16 вересня 2018, 11:00
«Я неодноразово описувала ситуацію»- я надеюсь не только описывали но и обращались в полицию и получили справку об открытии дела по статье «Шахрайство». Данную справку предоставили в банк и если этот случай на прямую не касается банка а только отображается в УБКИ то банк реально мог пойти вам на встречу и не блокировать карточку. Учитывая то что кредиты в привате рассчитывает «железяка», то и карточки тоже блокирует «железяка» учитывая данные УБКИ.
18 вересня 2018, 6:07
Звернулась в поліцію, відкрито кримінальне провадження 26.05.2018 по 190ст., адже на той паспорт взято п´ять он-лайн-кредитів, та відкрито п´ять карткових рахунків у різних фінансових установах. Слідча нічого не робить. Написала заяву в прокуратуру. Чекаю відповіді. Рахунки в банках я анулювала. Доводилось приходити у відділення з новими документами та писати заяву про злочин.
18 вересня 2018, 11:26
«Доводилось приходити у відділення з новими документами та писати заяву про злочин. Рахунки в банках я анулювала.» — правильно ну а дальше? Открыли новый счет ( карточка Универсальная) по новым документам или банк отказал в открытии? «Банком дуло заблоковано мою картку ´універсальна`, на тій підставі, що у мене погана кредитна історія в інших фінансових установах, тобто я — ненадійний позичальник.» — или банк сначала открыл а потом заблокировал? Деньги на счету были? Банк мог отказать в предоставлении кредитной линии. История не окончена.
18 вересня 2018, 22:04
Оскільки картка була заблокована, зрозуміло, що вона вже була відкрита і я нею користувалась не один рік. Наразі не це головне. Найголовніше те, що фінансові установи беруть до уваги недійсні(підроблені, фальшиві, нечинні, анульовані, фальсифіковані) називайте як хочете, паспорти.
19 вересня 2018, 11:31
Согласен проблема. Но если паспорт переоформлен а утерянный (украденный итд.) внесен в базу как не действительный, то это никак не должно отображаться на клиенте банка. Клиент выполнил все требования по закону и перед законом чист. Теперь это проблема банка как определять (сверять по базе) данные паспорта, подделку паспорта при выдаче кредита (открытии счета) итд.