Приватбанк незаконно вилучив 100 доларів США, як ніби-то підроблені

Valpo 12 вересня 2018, 9:23
Відділення за адресою: Рівне, вул. Словацького, 4/6
Відділення Приватбанку за адресою м. Рівне вул. Словацького, 4/6 05.05.2018 року незаконно вилучив 100 доларів США у Помаранської Оксани Володимирівни, як ніби-то підроблені, які досі не повернув. Раніше ці 100 доларів США були придбані у ліцензованому обмінному пункті. Незаконне вилучення здійснила одноособово касир банку Пікула Наталія без залучення свідків і при цьому не видала жодного документа, який би свідчив про оприбуткування валюти банком. Натомість видала якусь «довідку», яку сама підписала. Дана довідка без номера, печатки, штампу та підписів посадових осіб банку
12 вересня 2018, 10:23
Надішліть, будь ласка, на help@pb.ua Ваші контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли перевірити інформацію і надати коментарі по Вашому питанню.

Valpo
Valpo
12 вересня 2018, 9:41
Це не дивина, таке діється по всій країні в установах Приватбанку. Держава Україна в особі Приватбанку отримує безпроцентні кредити на тривалі терміни за рахунок рекету і обману громадян
PrivatBankQM
PrivatBankQM
12 вересня 2018, 10:22

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приватбанк незаконно вилучив 100 доларів США, як ніби-то підроблені