Будьте уважні при закінченні терміну картки «Універсальна GOLD»

kateryna80 3 серпня 2018, 14:34
Я — клієнт приватбанку багато років. Останні з них учасник GOLD-клубу.
У мне є 5 карток — і всі вони золоті ))).
Але раніше моя картка «Унівесальна GOLD» була така як на малюнку на сайті Приватбанку — з чіпом. Але після закінчення терміну картки її поміняли на таку, що з GOLD залишився тільки жовтий колір.
Банкір на моє зауваження, запевнила, що картка працюватиме, як попередня. Але насправді — звичайна жовта картка з магнітною смужкою. Переоформлення ж нормальної коштує 150 грн.
Я розумію, що потрібно заробляти приватбанку гроші на постійних клієнтах, але наскільки це коректно при закінченні терміну обслуговування видавати картки гіршого зразка? Може хоч тут отримаю відповідь. Бо ні 3700, ні приват24 на це відповідь не можуть дати…
І ще, я вже вмію замовляти платну Унівесальну картку GOLD — не треба банальних відписок.

Ложка меду — онлайн банкінг дійсно зручно. Без нього можна вистоювати в чергах годинами — в одному з центральних відділень (Чернівці, вул. Університетська) інколи працює 1 касир на 3 каси і 1 VIP.
3 серпня 2018, 15:27
Дійсно, карти миттєвого зразка зараз йдуть без чіпу. Якщо Ви бажаєте карту з чіпом, Ви можете замовити іменну картку на сайті carddesign.privatbank.ua

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Будьте уважні при закінченні терміну картки «Універсальна GOLD»