Розводняк через ОЛХ

Roman1707 16 липня 2018, 16:42
Доброго дня! Мені подзвонили 16.07.2018р. по оголошенню, щоб купити товар, який я продаю через ОЛХ (стабілізатор напруги). сказали, що готові оплатити з компанії повну суму наперед і щоб я відправив після цього товар. Пізніше передзвонила людина, представилася як співробітник Приватбанку і сказав, що кошти мені проблематично переслати, так як буде відправлятися від юридичної особи від фірми на мою картку фізичної особи, запиталися коли я буду біля банкомата і що мені допоможуть отримати кошти, і тут я почув що пахне розводняком, але я відповів що все ок, буду біля банкомата орієнтовно в 19.00 год., на що мені відповіли що передзвонять і дадуть інструкції по отриманню коштів, через що я засумнівався що це співробітник Приват банку. Подзвонивши на гарячу лінію приват банку мені відповіли що дзвінок не здійснювався працівниками приват банку і швидше за все це шахраї. Номер тел. людини, яка представляла себе як співробітник приват банку 0957412103. Номер тел. людини, яка дзвонила по оголошенню та вішала лапшу про те, що хоче купити стабілізатор — 0661978102 Лавров Сергей Иванович. Ці номера зафіксовано справжніми працівниками приват банку. Тепер буду очікувати на дзвінок в 19.00 год., цікаво що мені будуть розказувати, можливо щоб я їм пін код свій сказав, або якусь нову схему придумали))) Не ведіться на розвод! Дякую справжнім співробітникам Приват банку за надану мені інформацію і фіксацію номерів телефону шахраїв. Надіюся що вони не розведуть людей!
PrivatBankQM 16 липня 2018, 19:45
Шановний Автор!
Номери надані Вами внесені в базу банку, для подальшої роботи щодо запобігання шахрайства.
З повагою, ПриватБанк.

gepard76
gepard76
16 липня 2018, 17:33
Всё старо как мир! Ничего нового! Предпринимательство оформлено?
MykolaA
MykolaA
16 липня 2018, 18:33
«можливо щоб я їм пін код свій сказав, або якусь нову схему придумали » — зарано радіти.
Не вийшло з прешого разу — вийде з третього.
Ви вже на гачку. Справа часу.
Александр Андросов
Александр Андросов
16 липня 2018, 19:19
ПБ ничего делать не будет, причина очевидна.