Проблема зовсім не вирішена

Ирина Карпенко 4 липня 2018, 20:30
Доброго дня. Дуже прикро, що Приват банк так зміг нас підвести.
Менеджером було надано недостовірну інформацію з приводу графіка роботи банку, і тому ми не змогли отримати карту, яку замовили, оплатили та чекали на неї декілька днів. Але всі ми помиляємось, плюс до того менеджер був стажером тому його я не звинувачую. Розізлило те, що після оформлення скарги зі мною зв'язались але у відповідь я почула знову вибачення і все, не було запропоновано ніяких варіантів вирішення. А просили ми лише переадресувати карту на інше відділення або доставити кур'єром.
Але відповідь одна: «Нажаль, карту можна забрати тільки за тією адресою, де вона знаходиться».
Дуже дивно і неочікувано, що саме про Приват банк я залишаю поганий відгук, але так склалося.
7 липня 2018, 17:13
Шановний Автор!
Перепрошуємо за завдані незручності.
Надішліть, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua деталі ситуації, що сталась, а також Ваші контактні дані, щоб ми могли допомоги у вирішенні питання.
З повагою, ПриватБанк.

R Юрий
R Юрий
5 липня 2018, 13:29
В принципе я вас понимаю, сам не люблю ходить в отделение и решать проблемы. Уже научился заказывать карточку через интернет прямо с доставкой домой. Сам научился привязывать её к счету и активировать, хотя операторы говорили что это невозможно.
Приходится учится и искать пути решения самому. Хорошо что в привате технологии это позволяют.