Тільки проблеми

Саша Локоть 27 червня 2018, 10:47
В травні 2018 року моя мама звернулась до «Приватбанку», аби там отримувати пенсію на картку. Перед тим вона була оформлена в іншому банку, але термін дії картки завершився, а відділення «Приватбанку» знаходилось ближче до дому. Її довго мурижили, фотографували тощо… Зрештою вона отримала картку «Приватбанку», а разом із нею запевнення, що пенсійні кошти вона буде отримувати через цю картку, того самого числа місяця, що й раніше. Минув місяць — грошей немає, як і будь-якої конкретної відповіді з боку працівників відділення, де її оформлювали. Багато часу літня людина провела в чергах до працівників банку… Висновок: ставлення жахливе, повна некомпетентність, «Приватбанк» не можна радити нікому.
27 червня 2018, 16:13
Направте, будь ласка, на help@pb.ua контактні дані Вашої мами, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли перевірити інформацію і розібратися.
Полезный комментарий
Toxa David 27 червня 2018, 11:39
«що пенсійні кошти вона буде отримувати через цю картку, того самого числа місяця, що й раніше» — а пенсионный фонд (или кто там начисляет и переводит пенсии) об этом знают? или продолжают переводить пенсию на старый счет (старую карточку) в старый банк? может стоит туда подьехать и обновить реквизиты для получения пенсии (может заявление какоето нужно от получателя).

Toxa David
Toxa David
27 червня 2018, 11:39
Корисний коментар
Luckymen
Luckymen
27 червня 2018, 11:58
Не знаю как в Приват банке, но в других банках при открытии пенсионером пенсионной карты банк сам передает подписанное заявление от клиента на перевод пенсии в ихний банк. Есть еще один нюанс если мама открыла карту в конце месяца то на новую карту она получит пенсию не раньше чем через месяц т.к. пенсионный фонд обычно к концу месяца уже формирует списки на выплату и их уже меняет только на следующую выплату
MykolaA
MykolaA
27 червня 2018, 13:33
«пенсионный фонд обычно к концу месяца уже формирует» — точнее, до 25 числа мая пенсия уже начислена на июнь.