Скарга компенсація від приват банк

Роман Яблонський 22 червня 2018, 8:11
Доброго дня 20.06.2018 я проводив оплату кредиту в сумі 4020 грн. Через приват 24 в мене вибило помилку повторити запит на опла ще раз через декілька хвилин. Добре я повторив запит на оплату і в мене зняло два рази оплату по 4020 грн.получилося що я заплатив не 4020 грн. А 8040 грн. Гроші мені не повертають так як це проізошло з помилки програми приват 24. Прошу поверну ти мені гроші ті що в мене зняло та ті які я втратив нище вказано та за моральний збит. В мене є скарга на ваш банк скажіть будьласка чому в мене стоіть ліміт в інтернет оплаті 5000 грн. А платіж два рази по 4000 пройшов без запиту на збільшення ліміту. Другий раз помилково відравлена оплата в сумі 4000 але пройшла я так розумію що вона не повинна була пройти. Куди мені потрібно звернутися за компенсацією моральною та фізичною так як гроші досі не повернуто і із за цього я не зміг заплатити вчасно кредит і пені нараховано лишні 1500 штрафу. Прошу мені повернути моі гроші в сумі 5500 грн. Та за моральний переживання. Так як це помилка вашого банку. В разі буду звертатися в вище сточі органи. Управління банку та інше.
PrivatBankQM 22 червня 2018, 9:40
Шановний Автор!
Перепрошуємо за завдані незручності.
Повідомте, будь ласка, в листі на пошту help@pb.ua опис ситуації і контакти для зв'язку, щоб ми могли розібратися і вирішити виниклі питання.
З повагою, ПриватБанк.

Luckymen
Luckymen
22 червня 2018, 9:14
Ага особенно моральную компенсацию Приват вернет- ждите
Toxa David
Toxa David
22 червня 2018, 11:51
А получатель платежа какую сумму получил 4020 или 8040гр.? Кто получатель? Вы добровольно дважды ошибочно перевели деньги? если да то про компенсацию забудьте. То что Вы просрочили другой платеж за кредит и получили 1500гр. штраф, банку абсолютно не интересно и это Ваши трудности. Доказать сбой программы без содействия банка практически не возможно, а банк сам себе не враг. А сумму моральной компенсации необходимо еще доказать в суде. не будьте наивны. Дай бог что бы Вам вернули ошибочно перечисленные 4020гр.
Bobik7711
Bobik7711
22 червня 2018, 12:20
Иногда подглючивает п 24, скорей всего перевели два раза по 4 к
R Юрий
R Юрий
22 червня 2018, 13:29
Возместить моральный ущерб? Радуйтесь если вернут вам ваше, вы не в Америке живёте, где можно и такое добиться.