Як Приват-банк дурить і грабує клієнтів!

Oleg Kopach 17 червня 2018, 17:57
В п'ятницю 15.06.2018 взяв зарплату з роботи що б скинути усі гроші другу у якого дитина хвора на рак якій потрібно термінове лікування, перевів гроші на карту благодійної організації за деякий час цього ж дня хотів подивитись чи гроші поступили а в результаті получив бан на карту з описом «Ваші дії здаються шахрайськими» по суті усі мої гроші були заморожені. На другий день 16.06.2018 я подзвонив в службу підтримки що б уточнити причину і знайти рішення проблеми, мало з того що мені грубо відповідали, так і на те що дійсно я біля себе не мав грошей на харчування мені просто відповіли «дякую що звернулись, зачекайте до понеділка»

Просто дивно чому за допомогу хворим на рак дітям банк відповідає такою вдячністю!?
17 червня 2018, 19:23
Шановний Автор!
Перепрошуємо за завданні незручності.
Надішліть, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua деталі ситуації, що сталась, а також Ваші контактні дані, щоб ми могли допомогти у вирішенні питання.
З повагою, ПриватБанк.

Oleg Kopach
Oleg Kopach
17 червня 2018, 19:31
Ну в принципі все ясно, ви 3 працівник якому мені доведеться все пояснювати і результату як завжди не буде.
sanch ☺
sanch ☺
17 червня 2018, 21:00
«перевів гроші на карту благодійної організації» почему у этой благотворительной организации нету нормальных реквизитов в виде № счета… ??
R Юрий
R Юрий
18 червня 2018, 10:54
Если это ваш друг, то почему бы ему не дать эти деньги, а какой то организации? А он уже пусть решит куда их тратить.
Люба Марценюк
Люба Марценюк
22 листопада 2018, 14:50
Приват завжди був найкращим проте в цьому році відбуваються «дива»; то СМС не приходить то відсотки на залишок по пенсійній картці не нараховують. При цьому не повідомляють що відсотки значно зменшено і що людина сама повинна зайти в кабінет свій і активувати цю функцію. Так відсотки за жовтень і не були нараховані

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Як Приват-банк дурить і грабує клієнтів!