cHEVfPm 8 травня 2018, 16:55
У квітні відкрила поточний рахунок для обслуговування діяльності фізичної особи підприємця.
Згідно умов, що розміщені на сайті https://privatbank.ua/business/uslugi-dl-a-it-kompanij «Якщо основний вид діяльності (КВЕД) відповідає IT-галузі, то тарифний пакет «IT Expert» буде підключено автоматично.» Така ж умова продубльована у договорі піблічної оферти.
У моїй виписці так одразу і записано — Код КВЕД 62.01 Комп'ютерне програмування (основний);
Проте ПриватБанк на свій власний розсуд перевів мене на тариф «Інкубатор».
І у кінці квітня зняв комісію із мене в 100 грн. замість комісії 50 грн. за тарифним пакетом «IT Expert».
Помітивши цю помилку, я звернулася у їхній чат. Після проведенного розлідування мені дзвонять рано в ранці (до 9) і повідомляють що це не їхня помилка, і я мусила сама подати заявку на переведення на тариф «IT Expert» і відмовляються повернути надміру стягенну комісію.
Хоча хтось точно просто не вміє читати або не знає слова «автоматичнно».
Де тільки беруться такі працівники????..
8 травня 2018, 19:26
Шановний Автор!
Перепрошуємо за завдані незручності.
Надішліть, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua деталі ситуації, що сталась, а також Ваші контактні дані, щоб ми могли допомогти у вирішенні питання.
З повагою, ПриватБанк.

8 травня 2018, 17:26
Ну хоть на конец апреля или начало мая вы подали заявку на перевод на тарифный пакет «IT Expert»…

«Де тільки беруться такі працівники?»

Они живут среди нас…

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Обманом вкрали гроші при стягненні комісії, не компетентні працівники, жахливий банк