Суцільні проблеми

224ng 21 квітня 2018, 8:18
Сьогодні звернулася на 3700. Оператор Юр*** Сергій Олександрович відмовився надати пояснення щодо вимкнення російськомовного «автомата», відмовився зареєструвати саме звернення щодо моєї незгоди спілкуватися російською мовою з банком. Після звернення вдруге на 3700 з іншого питання оператор Тру*** Анастасія Олексіївна взагалі перейшла на спілкування російською. Я не бажаю спілкуватися російською мовою! Окрім цього я взагалі не отримала відповіді щодо співробітника банку, який укладав зі мною договір депозиту!!! Тру*** А.О. пояснила… технічними проблемами! Ви що, знущаєтеся?!
22 квітня 2018, 18:59
Шановний Автор!
Перепрошуємо за завдані незручності.
Надішліть, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua деталі ситуації, що сталась, а також Ваші контактні дані, щоб ми могли вирішити питання, що виникли.
З повагою, ПриватБанк.

sanch ☺
sanch ☺
21 квітня 2018, 11:03
В правом верхнем углу есть возможность сменить язык, а посетители сайта могут публиковать свои материалы на русском или украинском языке. А вот банк обязан придерживаться ЗУ «о принципах государственной языковой политики».
21 квітня 2018, 11:35
Як не тиснув — диво не відбулося, поради від Санчо ніяк державною мовою не зазвучали.
Дотепник, ви наш, невгамовний.
22 квітня 2018, 15:34

* * *

По теме — если автор выбрала украинский „кнопкой 1”, то вправе ожидать общения на государственном языке. То, что „все учили русский в школе два-три класса и, получается, теперь его зашибись как знают” — совсем не аргумент тому, что обязаны обойтись и молчать в тряпочку.
21 квітня 2018, 19:07
При смене языка в общении с операторами в голове у Вас ничего не поменяется. Народ в Украине знает два языка и свободно общается на обоих языках, те кто не знает русского не нужно об этом кричать. Так, как некоторые суржиком разговаривают, якобы на государственном украинском, то стыдно слушать и читать. Так пусть будет русский, чем ломанный украинский.
И еще — в начале звонка операторам автоответчик предлагает выбрать язык кнопками 1 и 2, выбирайте и будет Вам счастье.

22 квітня 2018, 15:37
Я правильно вас понял, что те, кто не знает русского — к числу народа не принадлежат, и права что-либо сказать не имеют?
24 квітня 2018, 18:53
Если Вы учили три класса русский, сочувствие наше Вам. До 2014 года все все учили до 11 (12) класса. О прогульщиках речь не идет.
Если люди дальше своего села и сурдика ничего не учат и не делают познавать, то это их проблемы. Пусть докажет нам всем ю что он тыкнул правильно кнопку, когда нужно было выбрать язык. Прекратите оба здесь грязь и склоку разводить на пустом месте.

25 квітня 2018, 18:22
Спасибо за сочувствие, конечно, но обойдусь без него. Видимо, программа у меня была нестандартная, только в трёх классах были уроки русского — в 7-ом, 8-ом, 9-ом.

О как, лихо вы украинский язык сурдиком обзываете. И ещё кому-то выговариваете за развод грязи и склок? Пфф.
224ng
224ng
23 квітня 2018, 10:03
Прізвища операторів: 1. назвався «Юр*** Сергій Олександрович» — відмовився реєструвати звернення і надати номер звернення з приводу скарг на «обовя'зок з'явитися в банк і повідомити про відмову продовження дії договору депозитного вкладу».
Потім мене надовго відключили від сервісу 3700
2. Назвалася «Тру*** Анастасія Олексіївна» — не надала даних на співробітника банку, яка переукладала/продовжувала зі мною договір депозитного вкладу, звинувативши при цьому у порушенні строків і обов'язку «повідомити банк про припинення дії договору у термін три дні ДО закінчення терміну».
3. Засад мовної політики банк не дотримується.
25 квітня 2018, 9:32
Pasha2005 22 апреля 2018, 15:34 #
«А хiба Санчо має безпосереднє вiдношення до цього сайту? Так що, дотепник тут — ви.».
ТС не бажає спілкуватися з державним банком на рус. яз. Тема відкрита українською.
Кожен хто підтримує ТС, або приймає участь в обговоренні ( з поваги до ТС) — писав би українською. Кожна освічена людина.
Санчо, мабуть, соромиться затьмарити всіх своєю досконалою державною мовою, тому звернувся до перекладача.
Саме такі недолугі «юристи» волають за другу державну мову, неспроможні вивчити жодної.
25 квітня 2018, 9:44
Це моя особиста думка. Вона може не збігатися з думкою більшості. Що не дивно.
25 квітня 2018, 18:29
Да пусть горланят, лишь бы не поучали свысока, как именно каждый образованный человек обязан писать.
26 квітня 2018, 0:00
СкандалистПаша